Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. apr
10:00
Store Heddinge BK
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Herfølge BK
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:30
Solrød FC
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
17:00
Oversidder
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
27. apr
09:30
Køge BK
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Boeslunde BK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
IF Frem Bjæverskov
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Store Heddinge BK
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Haslev FC
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
IF Frem Bjæverskov
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Herfølge BK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:15
Dianalund IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:00
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Dianalund IF
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:30
Køge BK
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Herfølge BK
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Boeslunde BK
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Store Heddinge BK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
IF Frem Bjæverskov
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Solrød FC
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:00
Oversidder
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Boeslunde BK
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
Køge BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Solrød FC
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Haslev FC
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Dianalund IF
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Solrød FC
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:00
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:30
Haslev FC
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
Køge BK
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
IF Frem Bjæverskov
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Herfølge BK
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
Haslev FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Herfølge BK
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Boeslunde BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Store Heddinge BK
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:00
Oversidder
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Dianalund IF
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
09:30
Køge BK
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
IF Frem Bjæverskov
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
Dianalund IF
IF Frem Bjæverskov
|