Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr
20:00
Skibby IK
5
Ølstykke FC (3)
1
|
|||||||||||||||||||
03. apr
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
2
ORI-Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr
19:15
Lyngby Boldklub 1921
6
Rørbæk FC
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr
20:15
Farum BK
2
Kirke Hyllinge IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. apr
20:30
Ølstykke FC (2)
0
Ølstykke FC (1)
1
|
|||||||||||||||||||
04. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
1
Allerød Fodbold Klub (2)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Ølstykke FC (1)
2
Allerød Fodbold Klub (1)
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
1
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr
20:30
Ølstykke FC (3)
2
Ølstykke FC (2)
3
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
Kirke Hyllinge IF
2
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Skibby IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
5
ORI-Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Rørbæk FC
2
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
ORI-Fodbold
1
Ølstykke FC (1)
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Lyngby Boldklub 1921
1
Allerød Fodbold Klub (2)
6
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:00
Skibby IK
9
Kirke Hyllinge IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
6
Ølstykke FC (3)
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
3
Ølstykke FC (2)
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:15
Farum BK
1
Dalby IF / HFK fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
FC Rudersdal
3
Rørbæk FC
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Ølstykke FC (1)
4
Lyngby Boldklub 1921
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
1
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Ølstykke FC (3)
1
Allerød Fodbold Klub (1)
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
Kirke Hyllinge IF
1
IF Skjold Birkerød
6
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
6
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Ølstykke FC (2)
0
ORI-Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Rørbæk FC
0
Skibby IK
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
ORI-Fodbold
1
Allerød Fodbold Klub (1)
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
FC Rudersdal
1
Allerød Fodbold Klub (2)
11
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:00
Skibby IK
3
Dalby IF / HFK fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
3
Rørbæk FC
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Kirke Hyllinge IF
0
Ølstykke FC (3)
6
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:15
Farum BK
1
Ølstykke FC (1)
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Ølstykke FC (1)
1
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
2
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Ølstykke FC (3)
1
ORI-Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
0
Skibby IK
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Ølstykke FC (2)
3
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Rørbæk FC
Kirke Hyllinge IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
1
Lyngby Boldklub 1921
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
FC Rudersdal
8
Ølstykke FC (2)
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Skibby IK
2
Ølstykke FC (1)
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
0
Allerød Fodbold Klub (2)
9
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Kirke Hyllinge IF
1
Dalby IF / HFK fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Lyngby Boldklub 1921
2
ORI-Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Rørbæk FC
1
Ølstykke FC (3)
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:15
Farum BK
0
Allerød Fodbold Klub (1)
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Ølstykke FC (1)
1
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Ølstykke FC (3)
1
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
11
Kirke Hyllinge IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Ølstykke FC (2)
1
Skibby IK
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
ORI-Fodbold
1
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
2
Rørbæk FC
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
FC Rudersdal
1
ORI-Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
5
Ølstykke FC (3)
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:00
Skibby IK
6
Allerød Fodbold Klub (1)
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Kirke Hyllinge IF
2
Ølstykke FC (1)
8
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
3
Ølstykke FC (2)
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Rørbæk FC
1
Allerød Fodbold Klub (2)
5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:15
Farum BK
5
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Ølstykke FC (1)
2
Rørbæk FC
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
ORI-Fodbold
2
Skibby IK
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Lyngby Boldklub 1921
2
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Ølstykke FC (3)
0
Farum BK
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
2
Dalby IF / HFK fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Ølstykke FC (2)
0
Kirke Hyllinge IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
3
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
FC Rudersdal
3
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
1
Ølstykke FC (1)
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:00
Skibby IK
3
Lyngby Boldklub 1921
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
4
ORI-Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Kirke Hyllinge IF
0
Allerød Fodbold Klub (1)
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Rørbæk FC
4
Ølstykke FC (2)
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Ølstykke FC (3)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Ølstykke FC (1)
0
Allerød Fodbold Klub (2)
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
ORI-Fodbold
3
Kirke Hyllinge IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Lyngby Boldklub 1921
0
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
FC Rudersdal
1
Ølstykke FC (3)
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
2
Rørbæk FC
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Ølstykke FC (2)
2
Dalby IF / HFK fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun
20:15
Farum BK
0
Skibby IK
4
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
0
Allerød Fodbold Klub (1)
3
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:00
Ølstykke FC (3)
0
Ølstykke FC (1)
0
|
|||||||||||||||||||
24. jun
20:00
Skibby IK
5
FC Rudersdal
0
|
|||||||||||||||||||
25. jun
19:00
IF Skjold Birkerød
3
Farum BK
0
|
|||||||||||||||||||
26. jun
19:00
Kirke Hyllinge IF
1
Lyngby Boldklub 1921
3
|
|||||||||||||||||||
26. jun
19:00
Rørbæk FC
1
ORI-Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
26. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Ølstykke FC (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. jun
19:00
FC Rudersdal
1
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
02. jul
20:00
Allerød Fodbold Klub (1)
3
FC Rudersdal
6
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
ORI-Fodbold
Dalby IF / HFK fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Ølstykke FC (3)
Skibby IK
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
IF Skjold Birkerød
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Kirke Hyllinge IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
13. aug
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Ølstykke FC (1)
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Rørbæk FC
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
ORI-Fodbold
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
FC Rudersdal
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:15
Lyngby Boldklub 1921
Dalby IF / HFK fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. aug
20:00
Skibby IK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Ølstykke FC (2)
Ølstykke FC (3)
|
|||||||||||||||||||
21. aug
20:15
Farum BK
Rørbæk FC
|
|||||||||||||||||||
22. aug
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Ølstykke FC (1)
ORI-Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Ølstykke FC (3)
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Kirke Hyllinge IF
Skibby IK
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Ølstykke FC (2)
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Rørbæk FC
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
28. aug
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
ORI-Fodbold
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
FC Rudersdal
Dalby IF / HFK fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:00
Skibby IK
Rørbæk FC
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
IF Skjold Birkerød
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:15
Farum BK
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Ølstykke FC (3)
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Ølstykke FC (1)
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
Skibby IK
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Ølstykke FC (3)
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Rørbæk FC
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Ølstykke FC (2)
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
ORI-Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
ORI-Fodbold
Ølstykke FC (3)
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:45
Lyngby Boldklub 1921
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:00
Skibby IK
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:00
IF Skjold Birkerød
Dalby IF / HFK fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
Rørbæk FC
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:15
Farum BK
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:45
ORI-Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Ølstykke FC (3)
Rørbæk FC
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Ølstykke FC (1)
Skibby IK
|
|||||||||||||||||||
24. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Ølstykke FC (2)
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
25. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
FC Rudersdal
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:45
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC (3)
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:00
Skibby IK
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
01. okt
19:00
IF Skjold Birkerød
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
01. okt
19:00
Kirke Hyllinge IF
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
Rørbæk FC
Dalby IF / HFK fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. okt
20:15
Farum BK
ORI-Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. okt
17:15
ORI-Fodbold
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
07. okt
19:00
Ølstykke FC (1)
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
07. okt
19:00
Ølstykke FC (3)
Dalby IF / HFK fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. okt
19:45
Lyngby Boldklub 1921
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
08. okt
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Rørbæk FC
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
Ølstykke FC (2)
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
10. okt
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Skibby IK
|
|||||||||||||||||||
14. okt
19:00
FC Rudersdal
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
14. okt
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
14. okt
20:00
Skibby IK
ORI-Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. okt
19:00
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
15. okt
19:00
Kirke Hyllinge IF
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
16. okt
20:15
Farum BK
Ølstykke FC (3)
|
|||||||||||||||||||
21. okt
16:45
ORI-Fodbold
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
21. okt
20:30
Ølstykke FC (1)
Dalby IF / HFK fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. okt
20:30
Ølstykke FC (3)
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
21. okt
20:45
Lyngby Boldklub 1921
Skibby IK
|
|||||||||||||||||||
23. okt
19:00
Ølstykke FC (2)
Rørbæk FC
|
|||||||||||||||||||
23. okt
20:15
Farum BK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
24. okt
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
28. okt
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
28. okt
20:00
Skibby IK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
28. okt
20:30
Ølstykke FC (3)
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
29. okt
19:00
IF Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
29. okt
19:00
Kirke Hyllinge IF
ORI-Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. okt
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
30. okt
19:00
Rørbæk FC
Allerød Fodbold Klub (1)
|
|||||||||||||||||||
04. nov
19:00
ORI-Fodbold
Rørbæk FC
|
|||||||||||||||||||
04. nov
19:00
FC Rudersdal
Skibby IK
|
|||||||||||||||||||
04. nov
20:30
Ølstykke FC (1)
Ølstykke FC (3)
|
|||||||||||||||||||
04. nov
20:45
Lyngby Boldklub 1921
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
06. nov
20:15
Farum BK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
06. nov
20:30
Ølstykke FC (2)
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
07. nov
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Dalby IF / HFK fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. nov
19:00
Rørbæk FC
Ølstykke FC (1)
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.