Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. apr
18:30
Varde IF
1
Rødekro/Hellevad/Ensted
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Bramming B
4
Ammitsbøl/Egtved
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
18:00
Team VAB
6
Lunderskov B
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
Varde IF
5
Ammitsbøl/Egtved
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:30
Rødekro/Hellevad/Ensted
6
Bramming B
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
Lunderskov B
2
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:00
Ammitsbøl/Egtved
1
Team VAB
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Rødekro/Hellevad/Ensted
4
Ammitsbøl/Egtved
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:00
Ammitsbøl/Egtved
1
Lunderskov B
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Varde IF
5
Team VAB
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Lunderskov B
2
Rødekro/Hellevad/Ensted
5
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Team VAB
2
Bramming B
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Ammitsbøl/Egtved
3
Bramming B
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Lunderskov B
3
Team VAB
5
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Rødekro/Hellevad/Ensted
2
Varde IF
5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Bramming B
4
Rødekro/Hellevad/Ensted
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Varde IF
1
Lunderskov B
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Team VAB
2
Ammitsbøl/Egtved
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Bramming B
2
Varde IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Rødekro/Hellevad/Ensted
2
Lunderskov B
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Lunderskov B
7
Bramming B
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Ammitsbøl/Egtved
0
Rødekro/Hellevad/Ensted
5
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Bramming B
2
Lunderskov B
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Team VAB
1
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Bramming B
6
Team VAB
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Ammitsbøl/Egtved
1
Varde IF
5
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Rødekro/Hellevad/Ensted
1
Team VAB
2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
17:30
Lunderskov B
5
Ammitsbøl/Egtved
3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Varde IF
4
Bramming B
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Team VAB
4
Rødekro/Hellevad/Ensted
2
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden