Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr
18:30
Ribe BK
4
Hviding IF/Kvik 70
1
|
|||||||||||||||||||
12. apr
19:15
OK 89
4
Skærbæk B
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Jernved IF
0
Gredstedbro B (2)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Ribe BK
6
OK 89
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:30
Gredstedbro B (2)
8
Skærbæk B
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
Hviding IF/Kvik 70
1
Jernved IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
18:00
Skærbæk B
0
Ribe BK
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Hviding IF/Kvik 70
2
Gredstedbro B (2)
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Jernved IF
3
OK 89
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:15
OK 89
0
Hviding IF/Kvik 70
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Gredstedbro B (2)
1
Ribe BK
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Jernved IF
8
Skærbæk B
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:15
OK 89
2
Gredstedbro B (2)
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Skærbæk B
2
Hviding IF/Kvik 70
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Ribe BK
3
Jernved IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Skærbæk B
0
Gredstedbro B (2)
6
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:15
Skærbæk B
3
OK 89
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Gredstedbro B (2)
2
Jernved IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Hviding IF/Kvik 70
1
Ribe BK
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
OK 89
Ribe BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Jernved IF
1
Hviding IF/Kvik 70
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Gredstedbro B (2)
3
Hviding IF/Kvik 70
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:15
OK 89
0
Jernved IF
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Ribe BK
2
Skærbæk B
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Hviding IF/Kvik 70
OK 89
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Ribe BK
1
Gredstedbro B (2)
1
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:30
Skærbæk B
0
Jernved IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:00
Hviding IF/Kvik 70
3
Skærbæk B
4
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:30
Gredstedbro B (2)
5
OK 89
3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
15:00
Jernved IF
Ribe BK
UHT
|
Følgende 22 hold rykker op fra 2. pladsen, svarende til alle hold med et pointgennemsnit på minimum 2,2 og uden udeblivelser:
IF Fremad Nørhalne (122), Skovsgaard B 2 (103), Øster Sundby B32 1 (105), Nordens Paris FC 4 (106), Struer B (121), Gullestrup IF (126), FodboldHoldet Herning 1 (127), Bruunshåb/Tapdrup IF (128), Houlbjerg/Laurbjerg IF (133), Allingaabro IF (134), Auning IF (135), HEI 2 (137), Fuglebakken KFUM 8 (139), Fuglebakken KFUM 3 (141), Fuglebakken KFUM 5 (142), IF Lyseng 4 (145), Galten FS 1 (148), Hørning IF (149), Østbirk IF (152), Fredericia fF (156), Nr. Nebel IF 1 (160), Rødding IF (165).
Der tages forbehold for forkert indtastede resultater, protester osv.