Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr
12:00
KK 07
2
Viborg Vestermarken
6
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Viborg B67
1
Bruunshåb/Tapdrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
Bruunshåb/Tapdrup IF
11
KK 07
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
Viborg Vestermarken
16
Alhedens IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Viborg B67
2
Thorning IF
5
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Bruunshåb/Tapdrup IF
2
Viborg Vestermarken
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
KK 07
1
Thorning IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Thorning IF
4
Alhedens IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Viborg Vestermarken
8
Viborg B67
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
KK 07
0
Alhedens IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Thorning IF
1
Bruunshåb/Tapdrup IF
7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Thorning IF
1
Viborg Vestermarken
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Alhedens IF
1
Bruunshåb/Tapdrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Viborg B67
KK 07
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Bruunshåb/Tapdrup IF
4
Viborg B67
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Alhedens IF
2
Thorning IF
5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:30
Viborg Vestermarken
KK 07
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Alhedens IF
2
Viborg B67
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Alhedens IF
1
Viborg Vestermarken
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
KK 07
1
Bruunshåb/Tapdrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Thorning IF
6
Viborg B67
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Viborg Vestermarken
0
Bruunshåb/Tapdrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Thorning IF
5
KK 07
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Viborg B67
4
Alhedens IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Alhedens IF
4
KK 07
3
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Viborg B67
2
Viborg Vestermarken
5
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Bruunshåb/Tapdrup IF
1
Thorning IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Bruunshåb/Tapdrup IF
3
Alhedens IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:00
KK 07
Viborg B67
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:30
Viborg Vestermarken
6
Thorning IF
0
|
Følgende 22 hold rykker op fra 2. pladsen, svarende til alle hold med et pointgennemsnit på minimum 2,2 og uden udeblivelser:
IF Fremad Nørhalne (122), Skovsgaard B 2 (103), Øster Sundby B32 1 (105), Nordens Paris FC 4 (106), Struer B (121), Gullestrup IF (126), FodboldHoldet Herning 1 (127), Bruunshåb/Tapdrup IF (128), Houlbjerg/Laurbjerg IF (133), Allingaabro IF (134), Auning IF (135), HEI 2 (137), Fuglebakken KFUM 8 (139), Fuglebakken KFUM 3 (141), Fuglebakken KFUM 5 (142), IF Lyseng 4 (145), Galten FS 1 (148), Hørning IF (149), Østbirk IF (152), Fredericia fF (156), Nr. Nebel IF 1 (160), Rødding IF (165).
Der tages forbehold for forkert indtastede resultater, protester osv.