Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. mar
19:00
Hover UIF
2
Rindum SU
4
|
|||||||||||||||||||
28. mar
15:00
Spjald IF
2
Lem B
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr
18:30
Vorgod-Barde MOF
2
Ølstrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr
19:00
Rindum SU
0
Spjald IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. apr
19:00
SHN/Ulfborg
2
Hover UIF
3
|
|||||||||||||||||||
05. apr
19:00
Lem B
2
Vorgod-Barde MOF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr
16:00
Ølstrup GU
1
Videbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
Videbæk IF
1
SHN/Ulfborg
1
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:45
Hover UIF
5
Ølstrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Spjald IF
Vorgod-Barde MOF
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:30
Videbæk IF
2
Lem B
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Rindum SU
1
SHN/Ulfborg
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Vorgod-Barde MOF
2
Videbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
SHN/Ulfborg
2
Spjald IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr
19:00
Lem B
1
Hover UIF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
Ølstrup GU
1
Rindum SU
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Rindum SU
2
Lem B
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Hover UIF
1
Vorgod-Barde MOF
4
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Videbæk IF
2
Spjald IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:45
SHN/Ulfborg
5
Ølstrup GU
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Videbæk IF
2
Hover UIF
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Vorgod-Barde MOF
1
Rindum SU
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Spjald IF
Ølstrup GU
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Lem B
6
SHN/Ulfborg
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:45
Ølstrup GU
0
Lem B
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
SHN/Ulfborg
1
Vorgod-Barde MOF
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Rindum SU
2
Videbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Hover UIF
2
Spjald IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Lem B
6
Spjald IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Ølstrup GU
Vorgod-Barde MOF
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
SHN/Ulfborg
3
Videbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Vorgod-Barde MOF
2
Lem B
3
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Rindum SU
3
Hover UIF
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Videbæk IF
2
Ølstrup GU
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Spjald IF
0
Rindum SU
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hover UIF
2
SHN/Ulfborg
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Vorgod-Barde MOF
1
Spjald IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Lem B
1
Videbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
SHN/Ulfborg
2
Rindum SU
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Ølstrup GU
3
Hover UIF
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Spjald IF
4
SHN/Ulfborg
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Hover UIF
0
Lem B
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Videbæk IF
1
Vorgod-Barde MOF
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Rindum SU
3
Ølstrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Vorgod-Barde MOF
2
Hover UIF
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Ølstrup GU
3
SHN/Ulfborg
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:45
SHN/Ulfborg
4
Lem B
4
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Spjald IF
1
Videbæk IF
6
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Lem B
1
Rindum SU
3
|
|||||||||||||||||||
14. jun
17:30
Hover UIF
1
Videbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Rindum SU
Vorgod-Barde MOF
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
Spjald IF
2
Ølstrup GU
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Rindum SU
3
Videbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:00
Spjald IF
2
Hover UIF
3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Lem B
2
Ølstrup GU
3
|
|||||||||||||||||||
23. jun
12:00
Vorgod-Barde MOF
SHN/Ulfborg
UHT
|
Særlige forhold omkring nedrykning i serie 4:
Der suspenderes nedrykning for fiem hold på 7. pladsen.
De fem bedste hold på 7. pladsen, der slipper for nedrykning er: IVF Aarhus (pulje 78), Frederikshavn fI 2 (pulje 48), Feldborg/Haderup IF (pulje 65), SHIF (pulje 81), Jels IF (pulje 92).
Der tages forbehold for forkert indtastede resultater, protester osv.