Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. nov 2023
20:45
Vanløse
4
Aakanden GF
5
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2023
19:30
Glostrup
6
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2023
20:40
Karlslunde IF (1)
1
Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2023
20:40
Karlslunde IF (2)
1
Rebæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2023
20:00
BK Rødovre
6
FC Ypsilon
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2023
20:00
Aakanden GF
5
Glostrup
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
19:30
Fix
5
Karlslunde IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2023
20:00
Hellas
BK Rødovre
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
21:00
FC Ypsilon
1
Vanløse
1
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2023
20:40
Karlslunde IF (1)
4
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
20:00
BK Rødovre
3
Rebæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
20:40
Karlslunde IF (2)
4
Aakanden GF
3
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
20:45
Vanløse
3
Glostrup
2
|
|||||||||||||||||||
19. dec 2023
20:30
Rebæk IF
2
FC Ypsilon
2
|
|||||||||||||||||||
17. jan
19:30
Fix
1
Rebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. jan
20:00
Aakanden GF
Karlslunde IF (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. jan
20:00
Hellas
3
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
24. jan
19:30
Glostrup
0
Karlslunde IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
24. jan
19:30
Fix
2
BK Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
29. jan
20:40
Karlslunde IF (1)
2
Glostrup
1
|
|||||||||||||||||||
30. jan
20:00
Hellas
1
Rebæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
31. jan
20:30
FC Ypsilon
2
Fix
3
|
|||||||||||||||||||
01. feb
20:45
Vanløse
1
Karlslunde IF (2)
6
|
|||||||||||||||||||
05. feb
20:00
Aakanden GF
2
FC Ypsilon
2
|
|||||||||||||||||||
06. feb
20:30
Rebæk IF
3
Vanløse
1
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:30
Glostrup
1
BK Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:30
Fix
3
Hellas
0
|
|||||||||||||||||||
13. feb
20:30
Rebæk IF
Glostrup
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. feb
20:00
Hellas
2
Aakanden GF
1
|
|||||||||||||||||||
26. feb
20:45
Vanløse
3
Karlslunde IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
28. feb
20:00
BK Rødovre
3
Aakanden GF
2
|
|||||||||||||||||||
28. feb
21:00
FC Ypsilon
2
Glostrup
3
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:30
Karlslunde IF (2)
2
Karlslunde IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
04. mar
20:00
Aakanden GF
4
Rebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. mar
20:40
Karlslunde IF (1)
0
BK Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
06. mar
19:30
Glostrup
Hellas
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. mar
20:40
Karlslunde IF (2)
3
FC Ypsilon
1
|
|||||||||||||||||||
07. mar
20:45
Vanløse
4
Fix
0
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:30
Fix
1
Aakanden GF
3
|
|||||||||||||||||||
13. mar
20:00
BK Rødovre
2
Karlslunde IF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
19. mar
20:00
Hellas
3
Karlslunde IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
20. mar
20:00
BK Rødovre
4
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
26. mar
20:30
Rebæk IF
Karlslunde IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. mar
21:00
FC Ypsilon
Hellas
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. apr
21:00
FC Ypsilon
2
Karlslunde IF (1)
1
|