Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. sep 2023
12:00
FK Viborg (1)
Esbjerg fB (1)
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2023
19:00
Randers Freja (1)
Fredericia fF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2023
17:00
Kolding IF (4)
Hatting-Torsted Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2023
17:30
Randers Freja (2)
VRI
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
11:00
Vejle B (1)
AaB (1)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
12:25
Vejle B (2)
FC København
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
13:50
AaB (2)
FC København
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
11:00
Kolding IF
Dalum IF (2)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:30
Silkeborg IF (2)
Esbjerg fB (4)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
14:30
Kolding IF (1)
Talent FC
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
13:00
Haderslev FK (2)
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
11:00
AGF, Aarhus (2)
Viborg FF (1)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
11:30
AaB
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
16. jan
18:30
Silkeborg IF
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
AGF, Aarhus (3)
Esbjerg fB (5)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
11:30
Vejle B (4)
Randers Freja (3)
UDS
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:00
Silkeborg IF (11)
Hjørring IF (1)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
13:00
AaB (5)
Esbjerg fB (3)
|
|||||||||||||||||||
24. jan
18:00
Kolding IF
Hatting-Torsted Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:30
AaB (3)
Horsens fS (1)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
FK Viborg (2)
Hobro IK (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:30
Haderslev FK (3)
Silkeborg IF (9)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
15:30
Kolding IF (5)
SC Weiche Flensburg 08
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:00
FK Viborg (3)
Vendsyssel FF
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:25
FCM U14
Vejle B (5)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:30
Silkeborg IF (4)
AaB (7)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:30
Haderslev FK (5)
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:05
AaB (8)
FCN (1)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:40
FCN (2)
Silkeborg IF (5)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:15
AaB (11)
Silkeborg IF (8)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:50
FCN (3)
AaB (10)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
15:25
Silkeborg IF (7)
FCN (4)
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:00
Esbjerg fB (6)
Herning Fremad (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. feb
11:00
Kristrup B
Hjørring IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Randers Freja (4)
Haderslev FK (4)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
11:00
AaB (6)
AGF, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
14:00
IF Lyseng
Horsens fS
|
|||||||||||||||||||
21. feb
18:00
AC Horsens (1)
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
21. feb
19:45
AaB (12)
FK Jerv Norge
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:30
Kolding IF (3)
Dalum IF (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:30
F.C.Fredericia
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:45
FCM U14
OB (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
16:00
Haderslev FK (6)
Viborg FF (2)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Vejle B (3)
HIK (2)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:45
Esbjerg fB (7)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:00
Silkeborg IF (1)
HIK (1)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:00
AGF, Aarhus
HIK
|
|||||||||||||||||||
10. mar
16:45
ASA, Aarhus
FC Skanderborg
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Mejrup GU
piger u 14 Silkeborg if Q
|
|||||||||||||||||||
27. jul
11:00
Hvidovre IF
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
FK Viborg (5)
SønderjyskE
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
Vejle B (6)
Silkeborg IF (13)
|
|||||||||||||||||||
29. jul
12:00
Randers Freja (5)
St. Pauli
|
|||||||||||||||||||
02. aug
11:30
Vejle B (1)
Vendsyssel FF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. aug
18:00
Silkeborg IF (14)
AGF, Aarhus (5)
|
|||||||||||||||||||
07. aug
12:00
AGF, Aarhus (7)
OB (2)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:00
Vejle B
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:30
FK Viborg
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug
11:00
Vejle B
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
AC Horsens
AGF, Aarhus
|