Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. sep 2023
17:00
AGF, Aarhus (1)
Silkeborg IF (2)
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
17:00
Silkeborg IF (1)
Viborg FF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2023
17:00
FCM U19
Viborg FF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. jan
13:30
AC Horsens U19 Ligaen
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
13. jan
15:30
Silkeborg IF (8)
Aarhus Fremad (2)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:00
AaB (2)
Vejle
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:00
Randers Freja (1)
IF Lyseng (1)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
13:00
Silkeborg IF (9)
Hobro IK (2)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
13:30
Sønderjyske Fodbold
Sct. Pauli
|
|||||||||||||||||||
20. jan
15:00
AC Horsens (1)
Kolding IF (1)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
15:30
AGF, Aarhus (2)
Malmø FF
|
|||||||||||||||||||
26. jan
17:30
AGF, Aarhus (3)
Young Boys FD
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:00
Vejle B (1)
Randers Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
Esbjerg fB (2)
Viborg FF (6)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
13:00
Silkeborg IF (10)
Odder IGF (2)
|
|||||||||||||||||||
30. jan
18:30
Silkeborg IF (14)
IF Lyseng (4)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
Randers Freja (3)
Aalborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:30
Vejle B (2)
Helsingør IF Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:00
Silkeborg IF (12)
Young Boys FD (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:15
AC Horsens (2)
Esbjerg fB (1)
|
|||||||||||||||||||
07. feb
18:15
AC Horsens (3)
IF Lyseng (3. Division)
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:00
Kolding IF (2)
Kolding IF (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Viborg FF (3)
AC Horsens (4)
|
|||||||||||||||||||
20. feb
17:30
FCM U19
Viborg FF (7)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Randers Freja (4)
VSK Aarhus
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Haderslev FK (1)
Viborg FF (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar
16:30
FCM U18
AGF, Aarhus (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
Hviding IF
Skærbæk B
|
|||||||||||||||||||
27. mar
11:00
Silkeborg IF (15)
Viborg FF (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:15
Silkeborg IF (18)
Viborg FF (8)
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:00
Silkeborg IF (19)
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
22. jul
13:00
FCM U19
FC Nordsjælland
|
|||||||||||||||||||
26. jul
13:00
AGF, Aarhus (6)
Udvalgt hold Nigeria
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:00
AC Horsens (6)
Viborg FF (9)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
Hvidovre IF
Esbjerg
|
|||||||||||||||||||
29. jul
12:30
Silkeborg
Vejle
|
|||||||||||||||||||
31. jul
12:00
Randers Freja FC
Sønderjyske Fodbold
|
|||||||||||||||||||
31. jul
15:00
Randers Freja FC
Sønderjyske Fodbold
|
|||||||||||||||||||
31. jul
19:45
Højslev Station IF
Skive IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. aug
13:00
Vejle B (1)
AC Horsens U19 Ligaen
|
|||||||||||||||||||
02. aug
13:00
Silkeborg IF (1)
Holstein Kiel
|
|||||||||||||||||||
02. aug
14:30
FCM U19
Strømsgodset - Norge
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Esbjerg fB (3)
Kolding IF (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:00
Sønderjyske , U-19
Holstein Kiel
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:00
Silkeborg
Sønderjyske, U-19 liga
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. aug
15:00
Vejle B (1)
Strat Kristiansand Norge
|
|||||||||||||||||||
05. aug
11:00
AC Horsens (7)
Hobro IK (4)
|
|||||||||||||||||||
06. aug
11:00
AC Horsens (5)
Randers Freja (6)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:30
Silkeborg IF (16)
Randers Freja (5)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
Vejle B (3)
AaB (4)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
AGF, Aarhus (5)
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
Vejle B (5)
AaB (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:30
Vejle B (4)
Hedensted IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. sep
16:30
FCM U19
Hobro IK
|