Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:30
B.93 4
HIK 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
KFUM 1
K.B. 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Nørrebro United 3
FB 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Stefan 1
B.93 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
FA 2000 4
GVI 3
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Vanløse 3
HIK 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
FB 2
KFUM 1
|
|||||||||||||||||||
30. aug
17:45
K.B. 7
Vanløse 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
GVI 3
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
B.93 4
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
HIK 3
Stefan 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
KFUM 1
GVI 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Stefan 1
K.B. 7
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
FA 2000 4
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Vanløse 3
FB 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
K.B. 7
B.93 4
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FB 2
Stefan 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
HIK 3
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
GVI 3
Vanløse 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Nørrebro United 3
KFUM 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
B.93 4
FB 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
HIK 3
K.B. 7
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Vanløse 3
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Stefan 1
GVI 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
FA 2000 4
KFUM 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
K.B. 7
FA 2000 4
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
FB 2
HIK 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
GVI 3
B.93 4
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
KFUM 1
Vanløse 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Nørrebro United 3
Stefan 1
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
K.B. 7
FB 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
B.93 4
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
HIK 3
GVI 3
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Stefan 1
KFUM 1
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
FA 2000 4
Vanløse 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Nørrebro United 3
HIK 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
GVI 3
K.B. 7
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
KFUM 1
B.93 4
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
FA 2000 4
FB 2
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Vanløse 3
Stefan 1
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
K.B. 7
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FB 2
GVI 3
|
|||||||||||||||||||
26. okt
09:30
HIK 3
KFUM 1
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:30
B.93 4
Vanløse 3
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Stefan 1
FA 2000 4
|