Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. nov 2023
11:00
BK Rødovre
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
09:30
Frederikssund FB
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
11:15
Vestia
FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
HIK
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
15:00
B 1903 3
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:00
FB
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:30
B. 82, Virum
BK Rødovre
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
13:00
IF Skjold Birkerød
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Vestia
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
14:15
B. 1973, Herlev
HIK
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
13:00
HIK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
11:00
BK Rødovre
FB
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
09:45
Frederikssund FB
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
11:15
Vestia
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
14:30
B. 1973, Herlev
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
13. jan
09:45
B. 1973, Herlev
Vestia
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:30
B. 82, Virum
HIK
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:00
FB
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
14. jan
09:45
B 1903 3
BK Rødovre
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
Nivå-Kokkedal FK
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
IF Skjold Birkerød
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:00
B. 1973, Herlev
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:15
Vestia
BK Rødovre
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:15
Frederikssund FB
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
28. jan
16:00
HIK
FB
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
FB
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
03. feb
16:00
IF Skjold Birkerød
Vestia
|
|||||||||||||||||||
04. feb
09:45
B 1903 3
HIK
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:30
B. 82, Virum
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
04. feb
11:00
BK Rødovre
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
B. 1973, Herlev
FB
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:00
Nivå-Kokkedal FK
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:15
Vestia
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
HIK
BK Rødovre
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:00
BK Rødovre
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
10. mar
09:45
B 1903 3
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:15
Vestia
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
FB
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:15
Frederikssund FB
HIK
|
|||||||||||||||||||
17. mar
11:00
IF Skjold Birkerød
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:00
B. 1973, Herlev
BK Rødovre
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:30
B. 82, Virum
FB
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
IF Skjold Birkerød
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Frederikssund FB
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
HIK
Vestia
|