Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2023
19:00
Næstved FC 77
BSF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
Havdrup Fodbold
2
Terslev G&IF
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
19:00
Oversidder
Toksværd Olstrup Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
19:00
Ringsted IF
3
Dalby GI (H)
2
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
19:00
Dalby GI (H)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
19:30
Terslev G&IF
6
Næstved FC 77
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
18:45
Toksværd Olstrup Fodbold
1
Køge BK
4
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
19:00
Sædder IF
3
Havdrup Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
19:30
BSF (2)
11
Ringsted IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
19:00
Næstved FC 77
0
Sædder IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
18:45
Køge BK
2
Dalby GI (H)
5
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
19:30
BSF (2)
2
Terslev G&IF
5
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
19:00
Ringsted IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
19:00
Dalby GI (H)
2
Havdrup Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
20:00
Terslev G&IF
4
Ringsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
18:30
Toksværd Olstrup Fodbold
0
Næstved FC 77
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
18:30
Sædder IF
BSF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
19:00
Oversidder
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2023
18:15
Næstved FC 77
1
Dalby GI (H)
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2023
20:00
Terslev G&IF
5
Sædder IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:15
Havdrup Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
19:30
BSF (2)
4
Toksværd Olstrup Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
19:00
Ringsted IF
2
Køge BK
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
18:30
Dalby GI (H)
3
BSF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
19:45
Køge BK
1
Sædder IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
18:00
Toksværd Olstrup Fodbold
0
Terslev G&IF
5
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
19:45
Køge BK
4
Havdrup Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
19:00
Oversidder
Næstved FC 77
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2023
19:00
Næstved FC 77
1
Køge BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2023
20:00
Terslev G&IF
2
Dalby GI (H)
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2023
17:45
Sædder IF
0
Toksværd Olstrup Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
17:45
BSF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
17:45
Havdrup Fodbold
3
Toksværd Olstrup Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
18:00
Dalby GI (H)
3
Sædder IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
17:15
Køge BK
BSF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
18:50
Havdrup Fodbold
1
Næstved FC 77
4
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
19:00
Oversidder
Terslev G&IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
19:00
Ringsted IF
2
Toksværd Olstrup Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2023
19:00
Næstved FC 77
2
Ringsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2023
20:00
Terslev G&IF
6
Køge BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
17:00
Toksværd Olstrup Fodbold
0
Dalby GI (H)
4
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
17:00
Sædder IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
18:00
Sædder IF
2
Ringsted IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
19:30
BSF (2)
Havdrup Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
11:00
Ringsted IF
Havdrup Fodbold
UHT
|
Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.
Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)