Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. jul 2023
15:00
KRFK, showkamp, spilletid 2 x 30 min.
OB, Superliga
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2023
18:30
Dalum IF (1)
Morud/Veflinge
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
OKS (4)
Fjordager IF (5)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
Dalum IF (2)
0
OKS (2)
0
|
|||||||||||||||||||
05. feb
18:30
Oure Fodbold Akademi (1)
B1913
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:30
OKS (1)
Gørslev IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:30
OKS (5)
Gørlev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
OKS (1)
Gørslev IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
Dalum IF (3)
5
Fjordager IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:00
B 1909 (1)
Fredericia fF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub (1)
Dalum IF (1)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
B 1909 (3)
Næsby BK (1)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Tarup/Paarup IF (3)
Fjordager IF (4)
|
|||||||||||||||||||
20. feb
19:30
BBB
B 1909 (5)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
OKS (6)
SfB
|
|||||||||||||||||||
27. feb
18:10
Boldklubben Marienlyst (5)
0
Dalum IF (5)
4
|
|||||||||||||||||||
28. feb
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub (1)
Tarup/Paarup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:45
OKS (1)
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:00
OKS (1)
Varde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Dalum IF (4)
3
B1913 (1)
1
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:00
Tårup IF
Fjordager IF (3)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Tarup/Paarup IF (4)
OKS (3)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
B 1909 (4)
ØB (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Boldklubben Marienlyst (1)
B1913 (2)
|
|||||||||||||||||||
14. mar
19:00
Morud IF (2)
Boldklubben Marienlyst (6)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
B 1909 (2)
Fjordager IF (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
Morud IF (1)
Tarup/Paarup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
25. jul
18:00
OKS (7)
Tarup/Paarup IF (6)
|
|||||||||||||||||||
25. jul
18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub (4)
B 1909 (8)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
14:00
ØB
SfB/Oure FA
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:00
B 1909 (6)
Fredericia fF (2)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
B 1909 (7)
Næsby BK (3)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
OKS (8)
Boldklubben Marienlyst (7)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub (5)
Tarup/Paarup IF (5)
|