Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug 2021
17:30
Årslev BK
4
MG & BK
0
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
12:00
FC Sønderborg
1
S.f.B-Oure
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:00
Næsby BK
3
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
18:00
Ammitsbøl/Egtved
1
FC Sønderborg
6
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
11:30
IF Lyseng
5
Dalum IF
4
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
13:00
MG & BK
0
Næsby BK
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:00
Årslev BK
3
Ammitsbøl/Egtved
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
10:00
Næsby BK
3
Dalum IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
10:30
MG & BK
1
S.f.B-Oure
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:00
FC Sønderborg
2
IF Lyseng
7
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
10:00
Ammitsbøl/Egtved
2
MG & BK
10
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
11:00
S.f.B-Oure
3
Næsby BK
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:00
Dalum IF
4
FC Sønderborg
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:30
S.f.B-Oure
2
Årslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
13:00
Dalum IF
6
Ammitsbøl/Egtved
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
18:00
Årslev BK
1
Dalum IF
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
11:00
S.f.B-Oure
2
Ammitsbøl/Egtved
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
11:00
MG & BK
2
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
12:00
FC Sønderborg
2
Næsby BK
5
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
Årslev BK
0
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
10:30
IF Lyseng
4
S.f.B-Oure
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
11:00
Dalum IF
2
MG & BK
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
12:00
Næsby BK
7
Ammitsbøl/Egtved
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
10:00
FC Sønderborg
2
Årslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
19:00
MG & BK
3
FC Sønderborg
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
17:00
Årslev BK
0
Næsby BK
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:00
S.f.B-Oure
2
Dalum IF
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:30
Ammitsbøl/Egtved
3
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:00
S.f.B-Oure
2
FC Sønderborg
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:30
Ammitsbøl/Egtved
1
Dalum IF
7
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:45
IF Lyseng
3
Næsby BK
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
19:00
Næsby BK
1
MG & BK
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
19:30
Dalum IF
1
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2021
17:00
Årslev BK
1
S.f.B-Oure
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
10:00
Dalum IF
3
Næsby BK
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
11:00
S.f.B-Oure
4
MG & BK
0
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
11:30
Ammitsbøl/Egtved
2
Årslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
10:30
IF Lyseng
2
FC Sønderborg
0
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
10:00
IF Lyseng
4
Årslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
10:30
MG & BK
5
Ammitsbøl/Egtved
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
11:00
Næsby BK
2
S.f.B-Oure
1
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
FC Sønderborg
2
Dalum IF
4
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
11:00
Næsby BK
4
FC Sønderborg
0
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
12:00
IF Lyseng
1
MG & BK
0
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
11:30
Ammitsbøl/Egtved
1
S.f.B-Oure
3
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
13:00
Dalum IF
2
Årslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2021
18:00
Årslev BK
1
FC Sønderborg
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
13:00
S.f.B-Oure
0
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:30
Ammitsbøl/Egtved
1
Næsby BK
4
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
13:00
MG & BK
1
Dalum IF
5
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
11:00
Næsby BK
7
Årslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
11:00
Dalum IF
4
S.f.B-Oure
3
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
12:00
FC Sønderborg
5
MG & BK
1
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
12:00
IF Lyseng
6
Ammitsbøl/Egtved
1
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2021
20:00
MG & BK
1
Årslev BK
5
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2021
19:00
FC Sønderborg
Ammitsbøl/Egtved
UHT
|
Har I interesse I at deltage i U14 Drenge Liga 1 i foråret 2022 - så ansøg om et wildcard her.