Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr 2021
12:00
Roskilde Boldklub
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
16:30
DBU Fyn - U14 Pige
DBU Blandet - U14 Pige
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
18:30
DBU Øst - U14 Pige
DBU Vest - U14 Pige
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
17:00
Vallensbæk IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2021
12:30
HB Køge Kvinder
HB Køge U15
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2021
12:00
Næstved I.F. (1)
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921 (1)
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
09:30
FC Helsingør (1)
FC Helsingør (1)
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2021
13:15
Himmelev-Veddelev BK
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2022
19:10
Himmelev-Veddelev BK
Hellas
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
10:00
KFUM BK, Roskilde
Hobro IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
15:00
KFUM BK, Roskilde
IF Lyseng
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
12:45
BSF
BSF
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
17:00
Brøndbyernes IF (1)
Hammerby
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
09:00
Svenstrup Efterskole
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
10:45
Svenstrup Efterskole
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
12:30
Svenstrup Efterskole
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
14:30
FC Helsingør
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2022
20:15
IF Bytoften
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
14:00
FC Helsingør
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
11:45
FC Helsingør
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
13:45
FC Helsingør
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:00
FC Helsingør
B93 (1)
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
12:00
Brøndbyernes IF
Rosengård
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2023
18:30
FC Helsingør
Helsingborgs IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
13:30
Brøndbyernes IF
Helsingborg
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
13:00
FC Helsingør
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
12:00
Brøndbyernes IF
Malmö FF
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
12:00
Brøndbyernes IF
Roskilde Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Landskrona
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
12:30
FC Helsingør
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Lyngby Boldklub 1921
Helsingborg
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:30
AB (1)
KB (1)
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Haderslev FK
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
17:30
Næstved I.F. (2)
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
10:00
Odsherreds Efterskole
Odsherreds Efterskole
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2023
18:00
AB
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
19:00
FC Helsingør (2)
Vanløse (1)
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
18:30
FC Helsingør
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2023
11:30
Brøndbyernes IF
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
10:30
FC Helsingør (6)
FC Helsingør (7)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
11:00
AB
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
16:15
FC Helsingør
B.93
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
13:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Malmø
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
18:30
FC Helsingør
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
09:30
Køge BK U11-1 (1)
Hvidovre IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
12:30
FC Helsingør
Engelsminden
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
14:30
FC Helsingør (10)
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:30
FC Helsingør (12)
Solrød FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jan
10:30
DBU
DBU
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:00
FC Helsingør (4)
Trelleborg FF
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jan
14:00
DBU
DBU
|
|||||||||||||||||||
27. jan
09:30
Køge BK U11-1
FC Nordsjælland
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
FC Helsingør (13)
Landskrona Bois
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:00
Køge BK
Roskilde Boldklub (3)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
14:00
Terslev G&IF
Haslev FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:30
FC Helsingør
AB
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
Køge BK U15-1
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:00
Ejby IF Fodbold
Alegria FK
|
|||||||||||||||||||
28. mar
10:30
Brøndbyernes IF (3)
Hvidovre IF (2)
|
|||||||||||||||||||
30. mar
10:30
Allerød Fodbold Klub
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
SØS (1)
SØS (2)
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Vestsjællands idrætsefterskole (1)
Vestsjællands idrætsefterskole (2)
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:00
Brøndbyernes IF (4)
B93 (2)
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
SØS
SØS
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
SØS (3)
SØS (3)
|
|||||||||||||||||||
07. jul
11:00
Fodboldspiller for en dag
Fodboldspiller for en dag
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Næstved I.F. (3)
Amager FF
|