Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2021
15:00
Fjordager IF
0
S.f.B.- Oure FA
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
18:30
S.f.B.- Oure FA
3
Tved BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
14:00
Flemløse/Haarby
1
S.f.B.- Oure FA
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
13:00
Bogense G & IF
0
S.f.B.- Oure FA
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
13:00
S.f.B.- Oure FA
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
15:00
MorudVeflinge
1
S.f.B.- Oure FA
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
11:00
MG & BK
0
S.f.B.- Oure FA
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
11:00
S.f.B.- Oure FA
2
Dalum IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:00
Tarup-Paarup IF
0
S.f.B.- Oure FA
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2021
19:00
S.f.B.- Oure FA
4
Kildemosens BK
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
15:00
S.f.B.- Oure FA
1
Kerteminde BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
10:30
S.f.B.- Oure FA
0
Marstal/Rise
1
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
S.f.B.- Oure FA
1
Fjordager IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
15:00
Tved BK
1
S.f.B.- Oure FA
1
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2022
18:30
S.f.B.- Oure FA
2
Flemløse/Haarby
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
13:10
Marstal/Rise
1
S.f.B.- Oure FA
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:30
ØB
1
S.f.B.- Oure FA
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
15:00
S.f.B.- Oure FA
1
Bogense G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
S.f.B.- Oure FA
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
11:00
S.f.B.- Oure FA
1
MorudVeflinge
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
15:30
S.f.B.- Oure FA
0
MG & BK
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
11:00
Dalum IF
2
S.f.B.- Oure FA
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:30
S.f.B.- Oure FA
3
Tarup-Paarup IF
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:45
Kildemosens BK
0
S.f.B.- Oure FA
5
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:00
S.f.B.- Oure FA
2
ØB
2
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:30
Kerteminde BK
5
S.f.B.- Oure FA
0
|
Playoffkampen mellem nr. 11 og nr. 4 i AS-kval rækken afvikles på neutral bane onsdag den 22. juni.
I tilfælde af ingen fynske nedrykkere fra Danmarksserien, vil playoffkampen udgå. Nr. 11 forbliver derfor i rækken.