Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2021
13:30
Marstal/Rise
0
Bogense G & IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
14:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
Marstal/Rise
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
13:30
MorudVeflinge
2
Marstal/Rise
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
13:30
Marstal/Rise
2
Dalum IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
Tarup-Paarup IF
2
Marstal/Rise
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:30
Marstal/Rise
6
Kildemosens BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
14:00
ØB
2
Marstal/Rise
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
13:30
Marstal/Rise
0
Kerteminde BK
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:00
Fjordager IF
1
Marstal/Rise
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Tved BK
0
Marstal/Rise
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
14:00
Flemløse/Haarby
2
Marstal/Rise
0
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
13:30
Marstal/Rise
3
MG & BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
10:30
S.f.B.- Oure FA
0
Marstal/Rise
1
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
12:00
Bogense G & IF
2
Marstal/Rise
1
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
13:10
Marstal/Rise
3
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
13:10
Marstal/Rise
2
MorudVeflinge
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
13:10
Marstal/Rise
1
S.f.B.- Oure FA
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
12:00
Dalum IF
1
Marstal/Rise
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:10
Marstal/Rise
1
Tarup-Paarup IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
Kildemosens BK
0
Marstal/Rise
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
13:10
Marstal/Rise
2
ØB
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
12:00
Kerteminde BK
3
Marstal/Rise
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
13:10
Marstal/Rise
1
Fjordager IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
13:10
Marstal/Rise
4
Tved BK
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
13:10
Marstal/Rise
2
Flemløse/Haarby
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
MG & BK
1
Marstal/Rise
1
|
Playoffkampen mellem nr. 11 og nr. 4 i AS-kval rækken afvikles på neutral bane onsdag den 22. juni.
I tilfælde af ingen fynske nedrykkere fra Danmarksserien, vil playoffkampen udgå. Nr. 11 forbliver derfor i rækken.