Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2021
15:00
ØB
3
Tarup-Paarup IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
11:00
Tarup-Paarup IF
1
Kerteminde BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
11:00
Fjordager IF
3
Tarup-Paarup IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
18:30
Tarup-Paarup IF
5
Tved BK
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
18:15
Flemløse/Haarby
5
Tarup-Paarup IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
14:00
Tarup-Paarup IF
2
Marstal/Rise
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
13:00
Bogense G & IF
1
Tarup-Paarup IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
13:00
Tarup-Paarup IF
3
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
11:00
MorudVeflinge
2
Tarup-Paarup IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:00
Tarup-Paarup IF
0
S.f.B.- Oure FA
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
15:00
Dalum IF
2
Tarup-Paarup IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
15:00
MG & BK
1
Tarup-Paarup IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
15:00
Tarup-Paarup IF
0
Kildemosens BK
1
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
Tarup-Paarup IF
1
ØB
0
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
13:00
Kerteminde BK
3
Tarup-Paarup IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:30
Tarup-Paarup IF
1
Fjordager IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
11:00
Tved BK
6
Tarup-Paarup IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
16:15
Tarup-Paarup IF
6
Flemløse/Haarby
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:10
Marstal/Rise
1
Tarup-Paarup IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
15:00
Tarup-Paarup IF
1
Bogense G & IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
Tarup-Paarup IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:00
Tarup-Paarup IF
1
MorudVeflinge
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:30
S.f.B.- Oure FA
3
Tarup-Paarup IF
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:45
Tarup-Paarup IF
0
Dalum IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2022
19:00
Tarup-Paarup IF
0
MG & BK
3
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:00
Kildemosens BK
2
Tarup-Paarup IF
2
|
Playoffkampen mellem nr. 11 og nr. 4 i AS-kval rækken afvikles på neutral bane onsdag den 22. juni.
I tilfælde af ingen fynske nedrykkere fra Danmarksserien, vil playoffkampen udgå. Nr. 11 forbliver derfor i rækken.