Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. nov 2021
19:15
FA 2000
Brønshøj Boldklub
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2021
18:15
Jægersborg BK
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
14:00
Jægersborg Boldklub
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
14:00
Jægersborg Boldklub
Gentofte-Vangede Idrætsforening
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
14:01
Jægersborg BK
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
14:00
FA 2000 (1)
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
14:00
Jægersborg BK
Farum BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
12:00
Dragør BK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2022
18:15
Jægersborg BK
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
16:15
B 1903
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
14:00
Jægersborg Boldklub
Boldklubben Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
15:15
BK Frem (1)
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2022
17:30
Dragør Boldklub
Næstved I.F.
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
13:00
B 1903 (1)
Lyngby Boldklub 1921 (1)
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
14:00
Jægersborg BK
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
10:45
Jægersborg Boldklub
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
14:00
FA 2000
Østerbro Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
14:30
B 1903
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2022
20:00
Jægersborg Boldklub
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2022
20:15
Dragør Boldklub
Kastrup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2022
18:15
Jægersborg BK
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
14:00
FA 2000
FA 2000
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
14:15
Jægersborg Boldklub
Glostrup FK - IF 32
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
13:15
B 1903
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2022
19:15
Boldklubben Fremad Amager
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2022
16:00
Fremad Amager
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
14:00
Fremad Amager
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2022
12:00
Dragør BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2022
12:00
GVI
Jægersborg BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
14:00
Jægersborg BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
12:00
GVI (1)
A 27
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
12:00
BK Frem
BSF
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
18:30
Dragør BK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
18:00
AB Tårnby
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2022
19:30
Fremad Amager
FB (1)
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2022
20:15
Dragør BK
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
12:00
Dragør BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2022
19:30
Fremad Amager
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2022
19:20
FA 2000
A27
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2022
19:00
Vanløse
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
10:00
Jægersborg BK
Brønshøj BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
13:00
AB Tårnby
B93
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
16:00
BK Frem
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
11:30
Fremad Amager
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
16:00
Vanløse
Liria FK
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
12:00
GVI
LSF (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
14:00
Vanløse
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
11:15
Vanløse (1)
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
14:00
GVI
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
14:00
BK Frem
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:00
Fremad Amager
GVI
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
13:30
BK Frem
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
12:00
FA 2000
Lyngby Boldklub 1921
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2023
18:45
Fremad Valby
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2023
18:45
Jægersborg BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
13:45
FA 2000
Vallensbæk IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
14:00
GVI
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
11:50
Boldklubben Frem
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
16:00
Vanløse
B93
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2023
18:45
Jægersborg BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2023
19:00
Dragør BK
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
14:00
BK Frem
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:00
Vanløse
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
13:45
FA 2000
LSF
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
16:00
Vanløse
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2023
11:00
Vanløse (2)
FB (2)
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2023
12:00
GVI (2)
Farum BK (2)
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2023
12:00
FA 2000 (2)
BK Frem (4)
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
19:00
Vanløse (3)
BK Frem (3)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
13:30
AB Tårnby (2)
Helsingør IF Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:00
Vanløse (4)
Vanløse (5)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
19:45
AB Tårnby (3)
Prespa
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
18:00
Kastrup
Sundby Bk. (1)
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2023
19:30
Vanløse (6)
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
11:30
AC Amager
FA 2000 (4)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
16:00
GVI (3)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
GVI (5)
FB (3)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
14:00
GVI (4)
KB
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
12:00
B.93 (1)
B.93 (2)
|
|||||||||||||||||||
07. jan
12:00
Frem (1)
Frederikssund IK (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
FA 2000 (3)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
16:00
GVI (6)
AB
|
|||||||||||||||||||
07. feb
19:00
Sundby Bk. (2)
A27
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
Sundby Bk. (3)
Vanløse (7)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
GVI (7)
FA 2000 (5)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
14:00
GVI (8)
Farum BK (3)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:00
Frem (7)
GVI (12)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Frem (2)
B 1903 (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. mar
10:00
CBS Sport
GVI (11)
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:00
Frem
Team U19, Sverige
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Frem (3)
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
Frem (4)
LSF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:00
GVI (10)
Hørsholm-Usserød IK (1)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
16:00
Vanløse (8)
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
FA 2000 (6)
Frem (5)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Hellas (2)
Hørsholm-Usserød IK (2)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
GVI (13)
Vanløse (9)
|
|||||||||||||||||||
31. mar
12:00
GVI (9)
Greve Fodbold (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug
10:00
FA 2000 (7)
Farum BK (4)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Vanløse IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
GVI
Frem
|