Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
ASV (2)
IK Rosendal (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
ASV (1)
Hobro IK (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
IK Rosendal (1)
Hobro IK (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
IK Rosendal (2)
ASV (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Hobro IK (1)
IK Rosendal (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Hobro IK (2)
ASV (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
IK Rosendal (1)
ASV (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Hobro IK (2)
IK Rosendal (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
ASV (2)
Hobro IK (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 243
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Hobro IK
AC Amager Academy
UHT
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Hobro IK
Tarup/Paarup IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:15
Hobro IK
AC Amager Academy
UHT
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hobro IK
Aars IK
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:45
Hobro IK
Gug B
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Hobro IK
Vendsyssel FF
NordicBet Liga - Oprykningsspil 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:15
Fyrkat Q
Støvring IF
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 821
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Hobro IK
Roskilde
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Hobro IK
Hedensted IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:15
Hobro IK
Roskilde
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:30
Fyrkat Q (2)
Oversidder
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:15
Fyrkat Q
Aalborg KFUM (U11) (2)
U12 Piger A (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Hobro IK / Slyngelholdet
IF Fjorden
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Hobro IK
SMIFF09
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 744
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:45
Hobro IK
Terndrup IF
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 78
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Hobro IK
Sønderjyske Fodbold
NordicBet Liga - Oprykningsspil 2023/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hobro IK
Arden IF
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fyrkat Q
Aabybro IF
U12 Piger A (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Hobro IK
Aalborg KFUM
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 532
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Fyrkat Q (2)
IK Rosendal
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hobro IK
AaB
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 78
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Hobro IK
AaB (2)
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Hobro IK
Fjordager IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Hobro IK
B.93
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:15
Hobro IK
B.93
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Støvring IF
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hobro IK
Hadsund B
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:40
Støvring IF
Mariager IK
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:40
Hadsund B
IK Rosendal
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Mariager IK
Sønderup/Suldrup IK Frem
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
IK Rosendal
Hobro IK
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:15
Hobro IK
AaB
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 701
|