Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Aarslev BK
Dalum IF
U11 dr. M (årg. 2014) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Skårup IF
ØB
HORST WEIN-Stævne: U10 B (15) 5:5 - 31/8 - Lør. I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Aarslev BK
OB
HORST WEIN-Stævne: U10 B (15) 5:5 - 31/8 - Lør. I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
Aarslev BK
Skårup IF
HORST WEIN-Stævne: U10 B (15) 5:5 - 31/8 - Lør. I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
ØB
OB
HORST WEIN-Stævne: U10 B (15) 5:5 - 31/8 - Lør. I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
OB
Skårup IF
HORST WEIN-Stævne: U10 B (15) 5:5 - 31/8 - Lør. I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
ØB
Aarslev BK
HORST WEIN-Stævne: U10 B (15) 5:5 - 31/8 - Lør. I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Aarslev BK
9
SFF2015
0
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Aarslev BK
Skårup IF
U11 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Aarslev BK
OKS
UDS
Kvinde S2 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Aarslev BK
2
Tarup/Paarup IF
2
U14 Piger (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Aarslev BK
Oure Fodbold Akademi
UHT
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Aarslev BK
VRI
U17 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Aarslev BK
Holluf Pile-Tornbjerg IF
U14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Aarslev BK
Thurø BK af 1920
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
Aarslev BK
BBB
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) - Slut Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Aarslev BK
Boldklubben Marienlyst
U16 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Aarslev BK
Dalby IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Aarslev BK
MG & BK
U12 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - Efterår 24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Aarslev BK
Nyborg G & IF
U14 drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Aarslev BK
SSV Højfyn
U16 drenge Liga 5 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Aarslev BK
OKS
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 320
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Aarslev BK
Sanderum BK
U11/12 C dr. (13-14) 5:5 - 7/9 I Årslev - 1 bane - 1x15 min
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Sanderum BK
OKS
U11/12 C dr. (13-14) 5:5 - 7/9 I Årslev - 1 bane - 1x15 min
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
OKS
Aarslev BK
U11/12 C dr. (13-14) 5:5 - 7/9 I Årslev - 1 bane - 1x15 min
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Sanderum BK
Aarslev BK
U11/12 C dr. (13-14) 5:5 - 7/9 I Årslev - 1 bane - 1x15 min
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
OKS
Sanderum BK
U11/12 C dr. (13-14) 5:5 - 7/9 I Årslev - 1 bane - 1x15 min
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Aarslev BK
OKS
U11/12 C dr. (13-14) 5:5 - 7/9 I Årslev - 1 bane - 1x15 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
OB (2)
Aarslev BK (1)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Næsby BK (1)
OB (3)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:12
OB (1)
OB (4)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:12
KFUM.s BK
OB (2)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:24
Kerteminde BK
Næsby BK (2)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:24
Aarslev BK (1)
OB (4)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
Aarslev BK
SfB
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:36
Næsby BK (1)
Kerteminde BK
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:36
OB (3)
OB (1)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:48
Næsby BK (2)
KFUM.s BK
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:48
Aarslev BK (1)
Kerteminde BK
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
OB (4)
OB (2)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Næsby BK (2)
OB (3)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Aarslev BK
Krarup Espe Fodbold
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:12
OB (2)
Næsby BK (1)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:12
KFUM.s BK
OB (1)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:24
OB (3)
Aarslev BK (1)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:24
OB (4)
Kerteminde BK
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:36
OB (1)
Næsby BK (2)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:36
KFUM.s BK
Næsby BK (1)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:48
Næsby BK (2)
OB (2)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:48
KFUM.s BK
OB (3)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
OB (1)
Aarslev BK (1)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Næsby BK (1)
OB (4)
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:12
Kerteminde BK
KFUM.s BK
U7 dr. Blandet Niveau (18) 3:3 - 8/9 - Søn. I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
09. sep
17:45
Aarslev BK
BK Stjernen af 1968
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Aarslev BK
Oversidder
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) - Slut Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:30
Aarslev BK
FC Faaborg
U14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:00
Aarslev BK
Boldklubben Marienlyst
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:00
Aarslev BK
Dalum IF (1)
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Aarslev BK
Strib IF
U12 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - Efterår 24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:30
Aarslev BK
Vindinge BK
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:45
Aarslev BK
Aarup BK
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Aarslev BK
Skårup IF
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Aarslev BK
Næsby BK
U11 dr. M (årg. 2014) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Aarslev BK
Langeskov IF
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Aarslev BK
IF Lyseng
U17 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Aarslev BK
Oversidder
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Aarslev BK
Nyborg G & IF
U11 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Aarslev BK
KFUM.s BK
U14 Piger (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Aarslev BK
Langeskov IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Aarslev BK
Thurø BK af 1920
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Aarslev BK
BBB/SB
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Aarslev BK
Langeskov IF
U14 drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
17:30
Aarslev BK
Højby S & G
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:30
Aarslev BK
Haderslev FK
U16 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:30
Aarslev BK
Næsby BK (2)
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:45
Aarslev BK
Oversidder
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Aarslev BK
Ringe BK
Kvinde 7:7 B - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Aarslev BK
Kerteminde BK
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Aarslev BK
Verninge IF
U14 Piger (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:30
Aarslev BK
Bogense G & IF
U14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:30
Aarslev BK
SfB
U11 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Aarslev BK
B 67
U16 drenge Liga 5 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Aarslev BK
Helle FC
U16 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Aarslev BK
Kerteminde BK
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:15
Aarslev BK
Brylle-Verninge
U12 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - Efterår 24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:30
Aarslev BK
Stige Boldklub 2017
Kvinde S2 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Aarslev BK
Tarup/Paarup IF
U14 drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Aarslev BK
Marienlyst
U11 dr. M (årg. 2014) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. sep
18:45
Aarslev BK
Skårup IF (1)
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:30
Aarslev BK
Kværndrup BK
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Aarslev BK
Ringe BK
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Aarslev BK
Thurø BK af 1920
U11 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:30
Aarslev BK
Dalum IF
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:30
Aarslev BK
Ø.B.
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Aarslev BK
Haarby IF
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:30
Aarslev BK
Glamsbjerg IF
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:45
Aarslev BK
SfB
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) - Slut Pulje 1
|