Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Næsby BK (1)
Ringe BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Boldklubben Marienlyst (1)
Dalum IF (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Ringe BK (2)
Boldklubben Marienlyst (5)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Dalum IF (3)
Næsby BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:12
BK Stjernen af 1968
Ryslinge BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:12
Dalum IF (3)
Ringe BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:12
Skårup IF
Dalum IF (2)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:12
Ryslinge BK (1)
Næsby BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:24
Ringe BK (1)
Boldklubben Marienlyst (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:24
Dalum IF (1)
Skårup IF
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:24
BK Stjernen af 1968
Boldklubben Marienlyst (5)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:24
Ryslinge BK (2)
Næsby BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Ringe BK
Aarslev BK
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:36
BK Stjernen af 1968
Dalum IF (3)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:36
Ryslinge BK (2)
Ringe BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:36
Dalum IF (2)
Ryslinge BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:36
Boldklubben Marienlyst (1)
Næsby BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:48
Dalum IF (1)
Ringe BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:48
Skårup IF
Ryslinge BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:48
Næsby BK (2)
Boldklubben Marienlyst (5)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:48
Dalum IF (3)
Ryslinge BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
BK Stjernen af 1968
Ringe BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Boldklubben Marienlyst (5)
Dalum IF (3)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Dalum IF (2)
Dalum IF (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Boldklubben Marienlyst (1)
Ryslinge BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:12
Næsby BK (1)
Dalum IF (2)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:12
Ringe BK (1)
Skårup IF
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:12
Næsby BK (2)
BK Stjernen af 1968
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:12
Ryslinge BK (2)
Boldklubben Marienlyst (5)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:24
Ringe BK (2)
Næsby BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 3 og 4 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:24
Dalum IF (1)
Næsby BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:24
Dalum IF (2)
Boldklubben Marienlyst (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:36
Skårup IF
Næsby BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:36
Ryslinge BK (1)
Ringe BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 4/5 I Ringe - bane 1 og 2 - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Ringe BK
OKS
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Ringe BK
FC Østfyn
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Nyborg G & IF
Søndersø BK
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I Ringe - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Ringe BK
Langeskov IF
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I Ringe - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
B1913
KUU
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I Ringe - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Nyborg G & IF
Ringe BK
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I Ringe - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Søndersø BK
B1913
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I Ringe - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Langeskov IF
KUU
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I Ringe - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Langeskov IF
Nyborg G & IF
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I Ringe - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Ringe BK
B1913
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I Ringe - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
KUU
Søndersø BK
U9 B dr. (15) 5:5 - 5/5 - Søn. I Ringe - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:45
Ringe BK
Nyborg G & IF
UDS
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Ringe BK
Aarslev BK
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Ringe BK
SFF2015
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:45
Ringe BK
Langeskov IF
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Ringe BK
FC Faaborg
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
Ringe BK
Aarslev BK (1)
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:30
Ringe BK
Verninge IF/FC Broby
U14 drenge Liga 6 (2010) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Ringe BK
Dalum IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
17:30
Ringe BK
Tved BK
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Ringe BK
NØFF
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Ringe BK
Boldklubben Marienlyst
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Ringe BK
SfB
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Ringe BK
Skårup IF
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
Ringe BK
Fortuna Oure
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Ringe BK
Fjordager IF
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:45
Ringe BK
Aarslev BK
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Ringe BK (1)
SfB (2)
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Ringe BK (2)
Otterup B & IK
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
Ringe BK
Kildemosens BK
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Ringe BK
BK Stjernen af 1968
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Ringe BK
Oure Fodbold Akademi
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:15
Ringe BK
ØB
U14 drenge Liga 6 (2010) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|