Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
13:00
Nr. Aaby IK
Lumby IF 88
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Nr. Aaby IK
S.K.F.I.F.
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
O K S (1)
Nr. Aaby IK
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Særslev BK
Aarslev BK
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Tommerup BK
Ø.B.
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
O K S (2)
SSV Højfyn
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Nr. Aaby IK
SfB
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
OB
O K S (1)
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Nr. Aaby IK
Særslev BK
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Aarslev BK
Tommerup BK
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Ø.B.
O K S (2)
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
SSV Højfyn
OB
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Særslev BK
O K S (1)
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Nr. Aaby IK
Aarslev BK
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Tommerup BK
O K S (2)
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Ø.B.
SSV Højfyn
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
OB
Nr. Aaby IK
U9 C dr. (15) 5:5 - 5/5 I Nr. Aaby - 4 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Nr. Aaby IK
ØB
U14 drenge Liga 6 (2010) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Nr. Aaby IK
Boldklubben Marienlyst (2)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
NIK/Strib
Aabenraa BK
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 887
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Nr. Aaby IK
FC Kurant / Tåsinge
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:45
Nr. Aaby IK
Haarby IF
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Båring/Nr Aaby
BK Stjernen af 1968
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
NIK/Strib
Randers Q
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 861
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Nr. Aaby IK
Bogense G & IF
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
Nr. Aaby IK
Glamsbjerg IF
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Nr. Aaby IK
OKS
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Nr. Aaby IK
Rudkøbing BK
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Nr. Aaby IK
Ringe BK
U14 drenge Liga 6 (2010) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Nr. Aaby IK
Munkebo BK
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Nr. Aaby IK
Tommerup BK
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Nr. Aaby IK
Oversidder
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Nr. Aaby IK
Kauslunde IF
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Nr. Aaby IK
Odense Foxes
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:15
Nr. Aaby IK
Søndersø BK
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
|