Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:15
Taastrup FC
1
BSF
4
8:8 U13 Piger 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Taastrup FC
Nykøbing FC
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Taastrup FC
1
KFUM BK, Roskilde
8
U16 Drenge Liga 1 Efterår (09) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Taastrup FC
1
Svogerslev BK
8
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Taastrup FC
Raklev GI
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Taastrup FC
Herfølge BK
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Taastrup FC
B. 1973, Herlev
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Taastrup FC
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Taastrup FC (3)
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Træningskamp U16 Pige Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Taastrup FC (Mester)
Næstved I.F. (Liga 2)
Ungdomspokalen U14 Drenge (11) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Taastrup FC (Liga 3)
Slagelse B&I (Liga 2)
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Taastrup FC
Hundige BK
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. sep
17:45
Taastrup FC
Stenløse BK
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 7 lukket
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:00
Taastrup FC (1)
BSF (1)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:00
BSF (2)
Bagsværd BK
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:00
Orient GI (2)
Gladsaxe-Hero BK
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:00
Taastrup FC (2)
BSF
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:20
Herstedøster IC (2)
IF Skjold Birkerød (2)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:20
Vallensbæk IF
Orient GI (2)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:20
BK Avarta
Taastrup FC (2)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:20
Bagsværd BK
Taastrup FC (1)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:40
BSF (1)
Taastrup FC (2)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:40
BK Avarta
BSF (2)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:40
BSF
Herstedøster IC (2)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:40
Gladsaxe-Hero BK
Taastrup FC (2)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
IF Skjold Birkerød (2)
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Orient GI (2)
Taastrup FC (2)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Bagsværd BK
BSF (1)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Taastrup FC (1)
BK Avarta
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
AB
Orient GI (1)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
Herstedøster IC (1)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Taastrup FC (1)
FC Jonstrup
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Vallensbæk IF
AB
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Taastrup FC (2)
BSF (2)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
BSF (1)
BK Avarta
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Herstedøster IC (2)
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:20
Gladsaxe-Hero BK
BSF
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Taastrup FC (2)
IF Skjold Birkerød (2)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Herstedøster IC (2)
Orient GI (2)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Taastrup FC (2)
Bagsværd BK
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
BSF (2)
Taastrup FC (1)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Herstedøster IC (1)
Taastrup FC (1)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Orient GI (1)
IF Skjold Birkerød (1)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
FC Jonstrup
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
AB
IF Skjold Birkerød (1)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
BSF
IF Skjold Birkerød (2)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Vallensbæk IF
Gladsaxe-Hero BK
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Taastrup FC
IF Bytoften
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
Taastrup FC (1)
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:20
Orient GI (1)
Herstedøster IC (1)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Taastrup FC (2)
Oversidder
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Karlslunde IF
Taastrup FC (1)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Taastrup FC
Svinninge IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Taastrup FC
Køge BK
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
IF Skjold Birkerød (1)
FC Jonstrup
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:40
Taastrup FC (1)
AB
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:50
Albertslund IF
Asnæs BK
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:50
Roskilde Boldklub
Taastrup FC (2)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Herstedøster IC (1)
FC Jonstrup
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Vallensbæk IF
Orient GI (1)
U8 drenge 5:5 (17) 3 - 7. september Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Taastrup FC
Såby/Hvalsø
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:10
Taastrup FC (1)
Albertslund IF
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:10
Oversidder
Karlslunde IF
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:30
Asnæs BK
Roskilde Boldklub
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:30
Taastrup FC (2)
Karlslunde IF
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:50
Albertslund IF
Roskilde Boldklub
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:50
Oversidder
Taastrup FC (1)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:10
Karlslunde IF
Asnæs BK
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:10
Albertslund IF
Taastrup FC (2)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Taastrup FC (1)
Asnæs BK
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Roskilde Boldklub
Oversidder
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 7. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Taastrup FC
Ølstykke FC
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Taastrup FC
BK Avarta
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:15
Taastrup FC
Grantoften IF
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:30
Taastrup FC
Orient GI
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
Taastrup FC
IF Bytoften
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 7 lukket
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Taastrup FC
B. 1973, Herlev
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Taastrup FC
B. 73, Slagelse
8:8 U13 Piger 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Taastrup FC
Svogerslev BK
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:45
Taastrup FC
Vallensbæk IF (2)
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Taastrup FC
Greve Fodbold (2)
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
Taastrup FC
Roskilde Boldklub
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:15
Taastrup FC
Brøndbyernes IF
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Taastrup FC
BSF
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 7 lukket
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Taastrup FC
B. 1973, Herlev
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Taastrup FC
B. 1973, Herlev
8:8 U13 Piger 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Taastrup FC
B. 73, Slagelse
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Taastrup FC
FC Holte
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Taastrup FC
Gundsølille SGIF
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Taastrup FC
Hundige BK
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:30
Taastrup FC
Avedøre IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Taastrup FC
TFC Odsherred
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:30
Taastrup FC
FK Sydsjælland 05
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:30
Taastrup FC
Fløng-Hedehusene Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Taastrup FC
BK Avarta
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Taastrup FC
Jyllinge FC
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Taastrup FC
SBV 09
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Taastrup FC
Himmelev-Veddelev BK
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:45
Taastrup FC
Køge BK
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Taastrup FC
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Taastrup FC
Karlslunde IF
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|