Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
11:00
Allerød Fodbold Klub
1
Lyngby Boldklub 1921
4
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Allerød FK
2
Herlev IF
0
Herre-DS 2024-25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Allerød Fodbold Klub
2
LSF
0
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub
Brønshøj / Fix
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub (2)
Espergærde IF
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
Allerød Fodbold Klub
Football Club Albertslund (2)
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
IF Bytoften
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:15
Allerød FK (2)
Frederikssund IK (2)
Ungdomspokalen U14 Drenge B (11) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Allerød Fodbold Klub (Liga 1-2)
Brøndbyernes IF (Liga)
Ungdomspokalen U16 Piger (09) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Allerød Fodbold Klub (Mester)
FC Helsingør (Liga 2)
Ungdomspokalen U15 Drenge (10) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub
Rosa La FC
8:8 Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:00
Allerød FK
HB Køge
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Allerød Fodbold Klub (Liga 3)
FC Helsingør (Liga 2)
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub
ORI-Fodbold
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Allerød Fodbold Klub
Nivå-Kokkedal FK
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Allerød Fodbold Klub
Lyngby Boldklub 1921
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Ølstykke FC (3)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
17:30
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
U13 Drenge Liga 3 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
06. sep
17:30
Allerød Fodbold Klub
Fredensborg BI
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Slagslunde-Ganløse IF
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Allerød Fodbold Klub
B. 73, Slagelse
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Allerød Fodbold Klub
Gilleleje FK
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Allerød Fodbold Klub
Ølstykke FC
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
09:30
Allerød Fodbold Klub
Humlebæk BK
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Kirke Hyllinge IF
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Måløv BK
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Frederikssund IK
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Slagslunde-Ganløse IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hornbæk IF
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
FC Storebælt
Allerød Fodbold Klub
U11 piger 5:5 (14) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Herlufsholm GF
Bagsværd BK
U11 piger 5:5 (14) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub (4)
Frederikssund IK
Træningskamp U12 - Pige Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Gilleleje FK
Virum-Sorgenfri BK
U5 drenge 3:3 (20) - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
FC Hornsherred
U5 drenge 3:3 (20) - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:25
Oversidder
Gilleleje FK
U5 drenge 3:3 (20) - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:25
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub
U5 drenge 3:3 (20) - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:25
FC Rudersdal
FC Storebælt
U11 piger 5:5 (14) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:25
Allerød Fodbold Klub
Herlufsholm GF
U11 piger 5:5 (14) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:50
Bagsværd BK
FC Rudersdal
U11 piger 5:5 (14) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:50
FC Storebælt
Herlufsholm GF
U11 piger 5:5 (14) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:50
FC Hornsherred
Oversidder
U5 drenge 3:3 (20) - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:50
Gilleleje FK
Allerød Fodbold Klub
U5 drenge 3:3 (20) - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:15
FC Rudersdal
Allerød Fodbold Klub
U11 piger 5:5 (14) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:15
Bagsværd BK
FC Storebælt
U11 piger 5:5 (14) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:15
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
U5 drenge 3:3 (20) - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:15
FC Hornsherred
Gilleleje FK
U5 drenge 3:3 (20) - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U5 drenge 3:3 (20) - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Virum-Sorgenfri BK
FC Hornsherred
U5 drenge 3:3 (20) - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Herlufsholm GF
FC Rudersdal
U11 piger 5:5 (14) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Allerød Fodbold Klub
Bagsværd BK
U11 piger 5:5 (14) 2 - 8. september Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub
IF Bytoften
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub
Ejby IF Fodbold
U16 Drenge 3 (09) Efterår P
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub (1)
Slagelse B&I
U14 Drenge Liga 3 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Allerød FK
Svogerslev BK
Kvindeserie Kvalifikationsrækken 24-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:15
Allerød FK
Frederikssund IK
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Allerød FK
Snekkersten IF
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:15
Allerød FK
Fredensborg BI
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Allerød Fodbold Klub
Humlebæk BK
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Allerød Fodbold Klub
Melby-Liseleje IF
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:00
Allerød Fodbold Klub (2)
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:15
Allerød Fodbold Klub
Gundsølille SGIF
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
ORI-Fodbold
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
B. 1973, Herlev
U13 Drenge Liga 3 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Allerød Fodbold Klub
Ølstykke FC
Kv. 2. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Allerød Fodbold Klub
Lundtofte Boldklub
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Allerød Fodbold Klub
Lyngby Boldklub 1921
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Allerød Fodbold Klub
Ålholm IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Allerød FK
Greve
Herre-DS 2024-25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Allerød Fodbold Klub
Nivå-Kokkedal FK
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Allerød Fodbold Klub
Brødeskov IF
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub (23)
B.93 (7)
ANN
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
B.93
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
BFC Lundegården
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Blistrup SI
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Ålholm IF
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub (2)
Fredensborg BI
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
20:15
Allerød FK
Brønshøj BK
UHT
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Espergærde IF
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Allerød Fodbold Klub
Fredensborg BI
8:8 Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:45
Allerød Fodbold Klub (1)
Farum BK (2)
U14 Drenge Liga 3 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub
Gadevang IF
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Brøndbyernes IF
U12 Piger 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:30
Allerød Fodbold Klub
Slagelse B&I
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
09:30
Allerød Fodbold Klub
Gilleleje FK
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Slangerup & Omegn IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub
Brøndbyernes IF (2)
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
20:15
Allerød FK
Hvidovre IF
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Farum BK
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
IF Skjold Birkerød
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub
Hundested IK
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub
Jyllinge FC
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. sep
17:30
Allerød Fodbold Klub
Farum BK (2)
U13 Drenge Liga 3 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
28. sep
09:30
Allerød Fodbold Klub
Nivå-Kokkedal FK
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Allerød Fodbold Klub
Stenløse BK
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Allerød Fodbold Klub
Bagsværd BK
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub
Nivå-Kokkedal FK
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Allerød FK
Fredensborg BI
Herre-DS 2024-25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Allerød Fodbold Klub
Espergærde IF
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Ølstykke FC
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Fredensborg BI
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Allerød Fodbold Klub (2)
Græsted IF
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Allerød FK
Brødeskov IF
Kvindeserie Kvalifikationsrækken 24-25 Pulje 1
|