Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
LKB/Gistrup
Nibe B
U9 Piger B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 173
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Øster Hornum IF
Rebild Syd
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Nibe B
Aars IK (1)
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Aars IK (1)
Øster Hornum IF
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Rebild Syd
Nibe B
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 190
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
IK Rosendal
LKB/Gistrup
U9 Piger B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 173
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:20
Nibe B
IK Rosendal
U9 Piger B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 173
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Aalborg KFUM
Aalborg KFUM
U9 Piger B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 173
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Nibe B
6
Aalborg KFUM
0
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 536
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:30
Nibe B/St. Restrup
0
Aalborg Freja
0
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 882
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Nibe B
1
FK Alliancen
4
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 471
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
NB/SSK/RIF
Aalborg Freja
UHT
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 842
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Nibe B
Oversidder
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:30
Nibe B
Vindblæs B
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 773
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Nibe B
Løgstør IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 643
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:30
Nibe B
Gug B
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 323
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Nibe B
St. Restrup IF
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Nibe B/Skalborg SK (1)
FEJ Aalborg IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 276
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Nibe B
Aalborg Freja
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 536
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Nibe B
Svenstrup-Godthåb IF
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Nibe BK
Vejgaard B
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Nibe B
Støvring IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Nibe B/Skalborg SK
Aalborg Freja
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 261
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Nibe B
RKG
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Nibe B
Fjerritslev IF
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Nibe B
Rebild Syd
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Mariager IK
Farstrup/Sebber
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 163
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Kvik/Aalestrup IF
Nibe B
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 163
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Farsø/Ullits IK
Kvik/Aalestrup IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 163
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Farstrup/Sebber
Terndrup IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 163
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Terndrup IF
Farsø/Ullits IK
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 163
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Nibe B
Mariager IK
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 163
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Nibe B
Hornslet IF
U14 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 922
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Nibe B
Hadsund B
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Nibe B
Aalborg Freja
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 732
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Nibe B
Støvring IF
Kvinder +29 / 7:7 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Nibe B/Skalborg SK (1)
Aalborg KFUM
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 276
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Nibe B
Hobro IK
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Nibe B
Løgstør IF
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Nibe B
Støvring IF
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:30
Nibe B
Dronningborg B
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Nibe B
Løgstør IF
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Nibe B
Rebild Syd
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Nibe BK
Hjørring IF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Nibe B
Vodskov IF
U10 Piger A (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Fyrkat Q
Støvring IF
U10 Piger A (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Nibe B
Oversidder
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:40
Støvring IF
St. Restrup IF
U10 Piger A (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:40
Vodskov IF
Fyrkat Q
U10 Piger A (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:20
St. Restrup IF
Nibe B
U10 Piger A (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Nibe B
LKB/Gistrup
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 643
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:30
Nibe B/Skalborg SK
Brønderslev IF
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 261
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Nibe B
Farsø/Ullits IK
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Nibe B
Aars IK
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:15
Nibe B
Brønderslev IF
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:30
Nibe B
Gug B
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 536
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Nibe B
Nordens Paris FC (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
29. sep
15:30
Nibe B/Skalborg SK (1)
Nordens Paris FC (2)
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 276
|