Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. jul
18:00
Herfølge BK
Holbæk B&I
Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:00
Herfølge BK
Lyngby Boldklub 1921
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:00
Herfølge BK
KFUM BK, Roskilde
Træningskamp U17 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Herfølge BK
Holbæk B&I
Træningskamp U17 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
KFUM BK, Roskilde
Frem
Træningskamp U17 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Holbæk B&I
Frem
Træningskamp U17 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
15:00
Herfølge BK
Frem
Træningskamp U17 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
16:00
Herfølge BK
Frem
Træningskamp U17 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Herfølge BK
Lynge-Broby IF
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
Herfølge BK
VG Fodbold
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Herfølge BK
Rønnebæk IF
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Herfølge BK (2)
Frederikssund IK
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:00
Herfølge BK
B. 73, Slagelse
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:30
Herfølge BK
B. 73, Slagelse
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Herfølge BK (2)
BK Friheden
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
HB Køge
Oversidder
U13 Drenge Liga Øst 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Herfølge BK
Himmelev-Veddelev BK
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
HB Køge
OB
U14 Drenge Liga Øst 1 (11) helår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
Herfølge BK
Køge BK
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
Herfølge BK (2)
Raklev GI
U19 Drenge Liga 2 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
Herfølge BK
Køge BK
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|