Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. maj
13:30
Vildbjerg
2
Sundby
1
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Vildbjerg SF
11
Feldborg/Haderup IF
1
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
Vildbjerg SF (2)
Vildbjerg SF (1)
U9 Piger B (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:00
Vildbjerg SF
BK Klitten
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Vildbjerg SF
Skive IK
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Vildbjerg SF
MorsØ FC
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 254
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Vildbjerg
Brøndby IF
U19 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
Vildbjerg SF
Vinding UIF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:15
Vildbjerg
Brøndby IF
U16 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:30
Vildbjerg SF
Hammel GF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 323
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Vildbjerg SF
Vorgod-Barde MOF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 654
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Vildbjerg SF
Mejrup GU
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 842
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Vildbjerg SF
Ikast FC
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 733
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Vildbjerg SF (1)
Herning KFUM (1)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 15. Maj Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Vildbjerg SF (3)
Aulum IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 15. Maj Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Herning Fremad
Aulum IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 15. Maj Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Vildbjerg SF (2)
Herning KFUM (2)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 15. Maj Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:45
Herning KFUM (2)
Herning Fremad
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 15. Maj Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:45
Aulum IF (1)
Vildbjerg SF (1)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 15. Maj Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:45
Aulum IF (2)
Vildbjerg SF (2)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 15. Maj Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:45
Herning KFUM (1)
Vildbjerg SF (3)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 15. Maj Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Aulum IF (1)
Vildbjerg SF (2)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 15. Maj Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Herning Fremad
Herning KFUM (1)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 15. Maj Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Vildbjerg SF (1)
Herning KFUM (2)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 15. Maj Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Aulum IF (2)
Vildbjerg SF (3)
U6 Drenge (18) 3:3 Onsdag 15. Maj Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Vildbjerg SF
Videbæk IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 485
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
Vildbjerg SF (1)
Guldminen
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
Vildbjerg SF (2)
Tjørring IF (3)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
Tjørring IF (4)
Vildbjerg SF (3)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Guldminen
Aulum IF
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Tjørring IF (3)
Vildbjerg SF (1)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Tjørring IF (4)
Vildbjerg SF (2)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Vildbjerg SF (3)
Aulum IF
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Guldminen
Tjørring IF (3)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Vildbjerg SF (1)
Tjørring IF (4)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Vildbjerg SF
Sunds IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 654
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:15
Aulum IF
Vildbjerg SF (2)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:15
Vildbjerg SF (3)
Guldminen
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Vildbjerg SF
Arnborg IF
Herre C (+16) 7:7 Kortbane - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Vildbjerg SF
Spjald IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 271
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Vildbjerg SF
AaB
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
20. maj
17:30
Vildbjerg SF
Skjern GF
U9 Drenge B2 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
Vildbjerg SF
KLG (1)
U8 Drenge B2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Vildbjerg SF
Skjern GF
U10 Piger C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Vildbjerg SF
Kibæk IF
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 944
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Vildbjerg SF
Herning Fremad
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Vildbjerg SF (1)
Brande IF
U9 Piger B (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Vildbjerg SF (2)
Ikast FC
U9 Piger B (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Vildbjerg SF
Mejrup GU
U10 Piger B (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Vildbjerg SF
Oversidder
U10 Drenge C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vildbjerg SF
Mejrup GU
U11 Piger C (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 174
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vildbjerg SF
Videbæk IF
U10 Drenge B1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vildbjerg SF
Oversidder
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 654
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vildbjerg SF
Overlund GF
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vildbjerg SF
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
U8 Drenge A2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Vildbjerg SF
Skødstrup SF
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 922
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Vildbjerg SF
Herning Fremad
U11 Drenge C (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Vildbjerg SF
Tjørring IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 733
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Vildbjerg SF
Tjørring IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Vildbjerg SF
Guldminen
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Vildbjerg SF
Tarm IF
U10 Drenge C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Vildbjerg SF
Aulum IF
U12 Piger B / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Vildbjerg
BSF
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Vildbjerg SF
Skanderborg/Ry/Hørning
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 952
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Vildbjerg SF
Fortuna Hjørring
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 821
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Vildbjerg SF
Hobro IK
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
Vildbjerg SF
Herrup/Tvis Fodbold
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Vildbjerg SF
Kibæk IF
U8 Drenge B1 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 109
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Vildbjerg SF
Aulum IF
U12 Drenge C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Vildbjerg SF
Vorgod-Barde MOF
U10 Piger C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Vildbjerg SF
Snejbjerg SG&I
U13 Drenge C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:30
Vildbjerg SF
BK Klitten
U10 Drenge B1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Vildbjerg SF
Videbæk IF
U8 Drenge A2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Vildbjerg SF
Tvis KFUM & IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Vildbjerg SF
Thisted FC
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Vildbjerg SF
Dalum IF
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Vildbjerg SF
Viborg Sdrm. IK
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Vildbjerg SF
Aulum IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 733
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Vildbjerg SF
SGI/SSK
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 944
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Vildbjerg SF
Eastside Viborg/BTIF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 254
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Vildbjerg SF
Ikast FC
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 323
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
Vildbjerg SF
Herning Fremad
U9 Drenge B2 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Vildbjerg SF
KLG
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Vildbjerg SF
Feldborg/Haderup IF (2)
U13 Drenge C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Vildbjerg SF
Hodsager UF
Herre C (+16) 7:7 Kortbane - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Vildbjerg SF
Ringkøbing IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 271
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Vildbjerg SF
KLG
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 733
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Vildbjerg
Varde IF
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Vildbjerg SF
EIF/NSG
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 485
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Vildbjerg SF
AaB
U14 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 911
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Vildbjerg SF
Herning KFUM (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Vildbjerg SF
Dalum/Næsby
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 952
|