Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
3
Virum-Sorgenfri BK
0
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
9
Bagsværd BK
1
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Taastrup FC
4
U17 Drenge Liga 2 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Ølsted IF
UHT
Serie 5 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
0
Ramløse IF
4
Serie 5 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
FC Holte
UHT
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Bagsværd BK
UDS
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Frederiksværk FK
Albertslund IF
UHT
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Frederiksværk FK
6
ORI-Fodbold
0
Serie 4 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
BFC Lundegården
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ramløse IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
Hillerød Fodbold (Liga 3)
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Blistrup SI
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Brødeskov IF
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Slangerup & Omegn IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
FIF, Hillerød
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Alsønderup SG&I
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Hundested IK
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Herlev IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
SSL
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Slangerup & Omegn IF
Serie 5 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
Melby-Liseleje IF
Serie 5 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ølstykke FC
U17 Drenge Liga 2 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Bagsværd BK
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Albertslund IF
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Frederiksværk FK
Gladsaxe-Hero BK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
Frederiksværk FK
Frederikssund IK (1)
Serie 4 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
FC Rudersdal
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
ORI-Fodbold
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Rønneholtparkens FK
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
VTF (Vejby/Tisvilde)
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederikssund IK
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Stenløse BK
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ølstykke FC
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Ølstykke FC
Serie 5 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
VTF (Vejby/Tisvilde)
Serie 5 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Glostrup
U17 Drenge Liga 2 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Hornbæk IF
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Frederiksværk FK
Herstedøster IC
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:00
Frederiksværk FK
Helsinge Fodbold
Serie 4 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ølsted IF
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Gadevang IF
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 2
|