Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. jul
11:00
Frederikssund IK (11)
Frederikssund IK (12)
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. jul
18:30
Frederikssund IK (13)
LSF (12)
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:00
Frederikssund IK (14)
Ølstykke FC (2)
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
Frederikssund IK (15)
GVI (3)
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:00
Frederikssund IK (7)
Rosenhøj BK
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:30
Frederikssund IK
Stenløse BK
Træningskamp Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:00
Frederikssund IK (3)
Annisse IF (4)
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
Frederikssund IK
Holbæk B&I
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Frederikssund IK
Allerød Fodbold Klub
8:8 Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
Frederikssund IK (2)
Hornbæk IF (1)
Ungdomspokalen U16 Piger (09) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Frederikssund IK
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Frederikssund IK
SBV 09
8:8 K+29 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Frederikssund IK
Ølsted IF
Serie 5 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Frederikssund IK
Hareskov IF
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Frederikssund IK
Allerød Fodbold Klub
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Frederikssund IK
Hareskov IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Frederikssund IK
Virum-Sorgenfri BK
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Frederikssund IK
Lynge-Uggeløse IF
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Frederikssund IK
FC Rudersdal (1)
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Frederikssund
Næstved I.F.
Herre-DS 2024-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Frederikssund IK
Slangerup & Omegn IF
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Frederikssund IK
Farum BK
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Frederikssund IK
LSF
U15 Drenge Liga 3 (10) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Frederikssund IK
Allerød Fodbold Klub (1)
U14 Drenge Liga 3 (11) efterår Pulje 1
|