Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
11:00
SUB Ullerslev
2
BK Stjernen af 1968
8
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Tåsinge f. B.
3
Stenstrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
11:00
Langeskov IF
3
FC BiH Odense
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:00
Aarslev BK
3
Krarup Espe Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
15:30
FK Utopia (2)
2
Holluf Pile/Fraugde GIF
3
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:30
B1913
3
Krarup Espe Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
SUB Ullerslev
2
Aarslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Stenstrup IF
0
FK Utopia (2)
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
SfB
1
Tåsinge f. B.
6
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
BK Stjernen af 1968
3
FC BiH Odense
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
0
Langeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:45
Aarslev BK
1
BK Stjernen af 1968
5
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:45
B1913
7
SUB Ullerslev
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
FC BiH Odense
1
Holluf Pile/Fraugde GIF
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Tåsinge f. B.
2
Krarup Espe Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Langeskov IF
9
Stenstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:45
BK Stjernen af 1968
2
Holluf Pile/Fraugde GIF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
SUB Ullerslev
1
Tåsinge f. B.
6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Aarslev BK
0
B1913
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Stenstrup IF
3
FC BiH Odense
6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
SfB
1
Langeskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Krarup Espe Fodbold
0
FK Utopia (2)
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
B1913
2
SfB
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:45
Tåsinge f. B.
4
Aarslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
B1913
1
BK Stjernen af 1968
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
FK Utopia (2)
4
SUB Ullerslev
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
4
Stenstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
FC BiH Odense
4
SfB
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:45
Langeskov IF
0
Krarup Espe Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Aarslev BK
2
FK Utopia (2)
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
B1913
4
Tåsinge f. B.
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
SfB
4
Holluf Pile/Fraugde GIF
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Krarup Espe Fodbold
3
FC BiH Odense
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
BK Stjernen af 1968
7
Stenstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:45
FK Utopia (2)
SfB
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:45
SUB Ullerslev
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
FC BiH Odense
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
Stenstrup IF
SfB
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Tåsinge f. B.
BK Stjernen af 1968
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
FK Utopia (2)
B1913
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Langeskov IF
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
Krarup Espe Fodbold
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
B1913
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
Tåsinge f. B.
FK Utopia (2)
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
Krarup Espe Fodbold
Stenstrup IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
BK Stjernen af 1968
SfB
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Aarslev BK
FC BiH Odense
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
SUB Ullerslev
Holluf Pile/Fraugde GIF
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
Holluf Pile/Fraugde GIF
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
SfB
Krarup Espe Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
FK Utopia (2)
BK Stjernen af 1968
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Langeskov IF
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Stenstrup IF
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
FC BiH Odense
B1913
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Tåsinge f. B.
FC BiH Odense
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
SUB Ullerslev
SfB
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Aarslev BK
Stenstrup IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
B1913
Holluf Pile/Fraugde GIF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
FK Utopia (2)
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
BK Stjernen af 1968
Krarup Espe Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Langeskov IF
BK Stjernen af 1968
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
FC BiH Odense
FK Utopia (2)
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Holluf Pile/Fraugde GIF
Tåsinge f. B.
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Stenstrup IF
B1913
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
SfB
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
22. jun
15:00
Krarup Espe Fodbold
SUB Ullerslev
|