Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. okt 2021
18:00
Hellerup Idræts Klub
Boldklubben af 1893
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2021
17:15
Boldklubben af 1893
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2021
17:30
Boldklubben af 1893
FA 2000
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2021
19:00
FA 2000
B.93 (1)
|
|||||||||||||||||||
01. jan 2022
15:30
B.93
KB
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2022
18:00
B.93
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2022
18:30
BK Frem
AB (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
11:30
BK Frem (1)
Lyngby Boldklub 1921 (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:00
Fremad Amager (1)
AB
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
13:45
FA 2000
Vanløse Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2022
17:30
Fremad Amager
Roskilde Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
11:30
BK Frem
HIK
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
13:45
FA 2000
Hillerød Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2022
18:30
Boldklubben Frem
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
13:15
B.93
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2022
18:00
HIK
Vanløse (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
10:00
Vanløse
BK Avarta (1)
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
11:30
BK Frem
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2022
17:00
Boldklubben Frem
Kolding IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
11:30
BK Frem
FA 2000 (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
10:00
Vanløse
Tårnby FF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
10:00
Boldklubben af 1893
Boldklubben af 1893
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
B.93
HIK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:00
HIK (1)
MG & BK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:45
FA 2000
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2022
15:00
B.93
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2022
18:15
HIK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2022
16:00
B.93
Hillerød Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2022
17:30
B.93
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2022
12:00
B.93
HIK
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
17:30
B.93
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
19. jul 2022
18:00
BK Frem
HIK
|
|||||||||||||||||||
23. jul 2022
12:00
BK Frem
Brønshøj BK (1)
|
|||||||||||||||||||
23. jul 2022
12:00
FA 2000
HIK
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2022
17:30
B.93
Roskilde Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
12:00
BK Frem
Grønlandsk landshold
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
10:00
HIK
B.93
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
10:00
HIK
B.93
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2022
13:00
B.93
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
11:00
Boldklubben af 1893
Køge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2022
17:00
B.93
HIK
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2022
10:00
B.93
B.93
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2023
11:00
B93
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
13:45
FA 2000
Holbæk B&I (1)
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:00
BK Frem
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2023
19:15
HIK
Hillerød Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
11:30
HIK
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
12:00
Brønshøj BK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
13:30
B.93
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
13:45
FA 2000
AB
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2023
10:00
B.93
B.93
|
|||||||||||||||||||
15. feb 2023
18:30
B93
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
13:45
FA 2000
FC Roskilde
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
14:45
FA 2000
FC Roskilde
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:00
Brønshøj BK
AB
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2023
16:15
Brønshøj BK
AB
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
11:30
HIK
AB
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
12:00
BK Frem
B.93
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2023
13:00
B93
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2023
16:20
Brønshøj BK
Ishøj IF (1)
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2023
19:15
BK Frem
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
12:00
BK Frem
Gørlev IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
15:00
B93
Hillerød Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
15:00
B93
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
17:00
B93
HIK
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
15:00
B.93
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. jul 2023
12:00
Brønshøj BK (2)
Fremad Amager (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jul 2023
18:00
HIK (2)
BK Avarta (2)
|
|||||||||||||||||||
18. jul 2023
19:00
Boldklubben FREM aps (1)
Tårnby FF (2)
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2023
12:00
Boldklubben FREM ApS (3)
HIK (4)
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2023
17:15
Fremad Amager
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2023
19:00
BK Frem (2)
FA 2000 (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
12:00
HIK (3)
Vanløse (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
12:00
Boldklubben FREM ApS (2)
Roskilde Boldklub (2)
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
17:00
B.93 (2)
FA 2000 (3)
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
17:15
FA 2000 (4)
BK Avarta (3)
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2023
17:30
Boldklubben Frem aps (8)
FA 2000 (6)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
11:00
FA 2000 (12)
FA 2000 (13)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:00
Frem (1)
Tårnby FF (3)
|
|||||||||||||||||||
25. jan
17:30
Vanløse (5)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
Boldklubben FREM aps (4)
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
Sundby Bk. (1)
FA 2000 (7)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
FA 2000 (8)
Sundby Bk. (2)
|
|||||||||||||||||||
30. jan
18:00
FA 2000 (9)
Ishøj IF (3)
|
|||||||||||||||||||
31. jan
17:00
B.93 (3)
Roskilde Boldklub (3)
|
|||||||||||||||||||
02. feb
18:00
Tårnby FF (4)
BK Avarta (5)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
11:30
HIK (5)
Hillerød Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
Boldklubben FREM aps (5)
Brønshøj BK (3)
|
|||||||||||||||||||
06. feb
18:00
FA 2000 (10)
Brønshøj BK (4)
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:00
Tårnby FF (5)
Ishøj IF (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
11:30
HIK (6)
BK Astorio
|
|||||||||||||||||||
10. feb
15:30
Fremad Amager (4)
Frem (2)
|
|||||||||||||||||||
12. feb
18:15
Tårnby FF (6)
Ishøj IF (5)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
12:00
Boldklubben FREM aps (6)
FA 2000 (5)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
14:00
Fremad Amager (5)
BK Avarta (4)
|
|||||||||||||||||||
19. feb
15:00
Vanløse
FC Kisvarda
|
|||||||||||||||||||
22. feb
16:20
Brønshøj BK (5)
Nykøbing FC (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
Boldklubben FREM aps (7)
HIK (8)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
Boldklubben FREM aps (9)
HIK (9)
|
|||||||||||||||||||
29. feb
19:00
Vanløse (3)
HIK (7)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Brønshøj BK (6)
BK Avarta (6)
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:00
Fremad Amager (6)
Vanløse (4)
|
|||||||||||||||||||
11. mar
18:00
FA 2000 (14)
VB 1968
|
|||||||||||||||||||
19. mar
14:15
B.93 (4)
AB (3)
|
|||||||||||||||||||
13. jul
13:30
Boldklubben FREM ApS (10)
BK Avarta (8)
|
|||||||||||||||||||
16. jul
18:00
HIK (10)
BK Avarta (7)
|
|||||||||||||||||||
19. jul
18:00
Brønshøj BK (7)
Vanløse (7)
|
|||||||||||||||||||
20. jul
11:00
Fremad Amager (7)
Frem (3)
|
|||||||||||||||||||
20. jul
14:30
Sundby Bk. (3)
GVI (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. jul
14:30
Sundby Bk. (5)
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
20. jul
16:00
Boldklubben FREM ApS (11)
Kieler SV Holstein U23
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. jul
18:00
Brønshøj BK (8)
Fremad Amager (10)
|
|||||||||||||||||||
24. jul
12:00
Fremad Amager (9)
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
27. jul
11:00
Fremad Amager (8)
BK Avarta (9)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:00
HIK (11)
Holbæk B&I (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
Brønshøj BK (9)
Nykøbing FC (3)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
14:30
Sundby Bk. (4)
GVI (2)
|
|||||||||||||||||||
28. jul
12:00
Frem (4)
Sundby Bk. (6)
|