Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. jul
18:00
Skive IK (5)
Vejgaard B (6)
ANN
Herre Division / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:00
Skive IK (6)
VSK Aarhus (6)
Herre Division / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Skive IK (4)
Hadsund B (4)
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:00
Skive IK
Lemvig GF
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. aug
13:00
Skive IK
Viborg FF
U15 Drenge C (10) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
11. aug
13:00
Skive IK
Højslev Station IF
U13 Drenge C (12) 8:8 Efterår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug
15:00
Skive IK
Sallingsund FC (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
11. aug
15:00
Skive IK (2)
Højslev Station IF
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 324
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
Skive IK
FC Midtjylland
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
Skive IK
Vinderup IK
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Skive IK
MorsØ FC
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 933
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:15
Skive IK
Herning Fremad
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:15
FC Salling
Ikast FC
U13 Drenge Liga 2B (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 723
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Skive IK
Roslev IK
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 884
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Skive IK
Alhedens IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 645
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:00
Skive IK
Vejgaard B
Kvindeserie Vest - Efterår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Skive IK (E)
Ravnsbjerg IF (1)
U9 Piger C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 138
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Skive IK
Team Tangen
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 655
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Skive IK (E)
MorsØ FC
U12 Piger C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 164
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Skive IK
Vinding UIF
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Skive IK
FC Silkeborg
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Skive IK
Oversidder
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 555
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Skive IK
Aulum IF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Skive IK
Struer B
U14 Piger C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
Skive IK (1)
Kjellerup IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 279
|