Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:30
Kerteminde BK
1
OKS
2
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:00
Kerteminde BK
3
KRFK
0
Albaniserien Herrer - 2024/2025 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Kerteminde BK
Fjelsted/Harndrup IF
Masters / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Kerteminde BK
BBB
Veteraner / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
NØFF
Glamsbjerg IF
U15 Piger (2010) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Kerteminde BK
Tåsinge f. B.
Grand Old Masters / Træningskamp Træningskampe
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:45
Kerteminde BK
FIUK, Odense
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Kerteminde BK
Særslev BK
U11 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Kerteminde BK
Aarslev BK
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Kerteminde BK
SfB
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Kerteminde BK
Munkebo BK
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Kerteminde BK
B 1909
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Kerteminde BK
B 1909
Albaniserien Herrer - 2024/2025 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
13:00
NØFF
KFUM.s BK (1)
U15 Piger (2010) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
NØFF
Næsby BK
U17 Piger Liga 3 (2008-2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Kerteminde BK
Dalum IF
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
NØFF
Vindinge BK
U17 Piger Liga 3 (2008-2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Kerteminde BK
SfB
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:15
Kerteminde BK
Skamby BK
Masters / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Kerteminde BK
Dalum IF (1)
Veteraner / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Kerteminde BK
Dalum IF
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
10:00
Kertemindeegnens Friskole
Munkebo Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
05. sep
11:05
Munkebo Skole
Kerteminde Byskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
05. sep
12:10
Kerteminde Byskole
Kertemindeegnens Friskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Kerteminde BK
Otterup Bold- og Idrætsklub
Grand Old Masters / Træningskamp Træningskampe
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:15
Kerteminde BK
OKS
Albaniserien Herrer - 2024/2025 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:15
Kerteminde BK
Højby S & G
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
Kerteminde BK
Nr. Aaby IK
U15 Drenge Liga 6 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Kerteminde BK
Nyborg G & IF
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Kerteminde BK
Thurø BK af 1920
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
Kerteminde BK
Tarup/Paarup IF
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
NØFF
F16
U17 Piger Liga 3 (2008-2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
NØFF
Morud/Veflinge
U15 Piger (2010) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:30
Kerteminde BK
Marienlyst
U11 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Kerteminde BK
Fjordager IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Kerteminde BK
BK Stjernen af 1968
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
NØFF
Oversidder
U15 Piger (2010) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Kerteminde BK
OB
Veteraner / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Kerteminde BK
Tåsinge f. B.
Masters / Træningskamp Træningskamp
|