Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
15:00
BBB/SB
OB (2)
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
BBB/SB
Ryslinge BK
UDS
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:00
BBB/SB
Glamsbjerg IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
BBB/SB
Søndersø BK
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
BBB
Ryslinge BK (2)
U12 dr. C - 8:8 - 5-7 kampe - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
BBB
Munkebo BK
U11 dr. M (årg. 2014) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
BBB
FC Hjallese
UDS
Herre S4 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Dalum IF (1)
Tarup/Paarup IF
Silent weekend - U9 A dr. (16) 5:5 - 25/8 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
BBB
Dalum IF (2)
Silent weekend - U9 A dr. (16) 5:5 - 25/8 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Dalum IF (2)
BBB (1)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Dalum IF (3)
Næsby BK
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:12
Dalum IF (1)
Dalum IF (4)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:12
BBB (2)
BBB (3)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:24
Dalum IF (3)
Dalum IF (2)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:24
BBB (1)
Dalum IF (4)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Næsby BK
Dalum IF (1)
Silent weekend - U9 A dr. (16) 5:5 - 25/8 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Tarup/Paarup IF
BBB
Silent weekend - U9 A dr. (16) 5:5 - 25/8 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:36
Næsby BK
Dalum IF (1)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:36
BBB (2)
Dalum IF (3)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:48
Dalum IF (4)
BBB (3)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:48
Dalum IF (2)
Næsby BK
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
BBB (1)
Dalum IF (3)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
BBB (2)
Dalum IF (1)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Dalum IF (2)
Næsby BK
Silent weekend - U9 A dr. (16) 5:5 - 25/8 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Dalum IF (1)
BBB
Silent weekend - U9 A dr. (16) 5:5 - 25/8 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:12
Næsby BK
BBB (1)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:12
Dalum IF (4)
BBB (2)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:24
Dalum IF (1)
BBB (3)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:24
Dalum IF (4)
Dalum IF (3)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Tarup/Paarup IF
Dalum IF (2)
Silent weekend - U9 A dr. (16) 5:5 - 25/8 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
BBB
Næsby BK
Silent weekend - U9 A dr. (16) 5:5 - 25/8 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:36
BBB (2)
Dalum IF (2)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:36
BBB (3)
Næsby BK
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:48
Dalum IF (1)
BBB (1)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:48
BBB (3)
Dalum IF (2)
Silent week. - U7 dr. Bland (18) 3:3 - 25/8 - Søn. I BBB - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
BBB
SfB
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
BBB/SB
OKS
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
BBB
Tarup/Paarup IF
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
BBB/SB
Tarup/Paarup IF
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 319
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
BBB/SB
Aarslev BK
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
BBB
Tved BK
Albaniserien Herrer - 2024/2025 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
10:00
Rasmus Rask-Skolen
Søhusskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. aug
11:05
Søhusskolen
Skt. Klemensskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. aug
12:10
Skt. Klemensskolen
Rasmus Rask-Skolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:00
BBB/SB
Tommerup BK
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
BBB
Oversidder
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
BBB/SB
Bogense G & IF
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
BBB
OB
U12 dr. A (årg. 2013) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
BBB/SB
SSV Højfyn
U14 drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
BBB/SB
Glamsbjerg IF
U14 drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
BBB
Dalum IF
U12 dr. M (årg. 2013) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
BBB/SB
FC Østfyn
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
BBB
Tved BK
U11/12 pi. C (2013-14) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
BBB
Tåsinge f. B.
U11 dr. A (årg. 2014) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
BBB/SB
Kerteminde BK
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
BBB/SB
MG & BK
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
BBB/SB
Aarslev BK
U14 drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
17:30
BBB
Dalum IF (2)
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
BBB
SfB
U11 dr. M (årg. 2014) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
BBB
Tarup/Paarup IF
U12 dr. A (årg. 2013) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
BBB
Holluf Pile/Fraugde GIF
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
14. sep
09:00
BBB
Tarup/Paarup IF
U12 dr. M (årg. 2013) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
BBB
Oversidder
U12 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - Efterår 24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
BBB
FC Broby
Herre S4 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
BBB/SB
Holluf Pile-Tornbjerg IF
U14 drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
BBB/SB
Egebjerg Fodbold
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
BBB
Boldklubben Marienlyst
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
17:30
BBB
Boldklubben Marienlyst
U11 dr. A (årg. 2014) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
BBB/SB
ERI
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|