Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Brødeskov IF
Blistrup SI
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Brødeskov IF
Oversidder
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Brødeskov IF
FC Holte
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Brødeskov IF
Frederikssund IK
Serie 6 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:30
Brødeskov IF
VTF (Vejby/Tisvilde)
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:30
Brødeskov IF
Mørkhøj Sportsklub
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Brødeskov IF
Helsinge Fodbold
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Brødeskov IF
FIF, Hillerød
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Brødeskov IF
Helsinge Fodbold
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Brødeskov IF
Allerød FK
Kvindeserie Kvalifikationsrækken 24-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Brødeskov IF (1)
FC Hornsherred (1)
Ungdomspokalen U19 drenge (06-07) 24-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
20:00
Brødeskov IF
Hornbæk IF
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:30
Brødeskov IF
Melby-Liseleje IF
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Brødeskov IF
Oversidder
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Brødeskov IF
FC Hornsherred
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:00
Brødeskov IF
Hillerød Fodbold
Træningskamp 32+ Herre Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:15
Brødeskov IF
Oversidder
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Brødeskov IF
Slangerup & Omegn IF
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:30
Brødeskov IF
FC Rudersdal
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
|