Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
10:00
Herlufsholm GF
Vipperød BK
U10 piger 5:5 (15) 2 - 18. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Sorø Freja
FC Storebælt
U10 piger 5:5 (15) 2 - 18. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:25
Køge BK
B. 73, Slagelse
U10 piger 5:5 (15) 2 - 18. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:25
FC Storebælt
Herlufsholm GF
U10 piger 5:5 (15) 2 - 18. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:50
Vipperød BK
B. 73, Slagelse
U10 piger 5:5 (15) 2 - 18. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:50
Køge BK
Sorø Freja
U10 piger 5:5 (15) 2 - 18. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
FC Storebælt
Vipperød BK
U10 piger 5:5 (15) 2 - 18. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Herlufsholm GF
Køge BK
U10 piger 5:5 (15) 2 - 18. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:40
B. 73, Slagelse
Sorø Freja
U10 piger 5:5 (15) 2 - 18. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:40
Vipperød BK
Køge BK
U10 piger 5:5 (15) 2 - 18. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:05
B. 73, Slagelse
FC Storebælt
U10 piger 5:5 (15) 2 - 18. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:05
Sorø Freja
Herlufsholm GF
U10 piger 5:5 (15) 2 - 18. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:00
Sorø Freja
Solrød FC
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
23. aug
17:30
Sorø Freja
LUIF/B1938
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:45
Sorø Freja
Lynge-Broby IF
Serie 4 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Sorø Freja
Ringsted IF
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Sorø Freja
B. 73, Slagelse
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Sorø Freja
Løve IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Sorø Freja
Raklev GI
U19 Piger 2 (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Sorø Freja
Herfølge BK
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
B. 73, Slagelse (3)
Herlufsholm GF (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Næstved I.F. (1)
FC Storebælt (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Oversidder
Sorø Freja (3)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
FC Storebælt (1)
Næstved I.F. (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:20
Herlufsholm GF (3)
Sorø Freja (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:20
B. 73, Slagelse (4)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:20
Sorø Freja (1)
B. 73, Slagelse (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:20
Karrebæk IF
B. 73, Slagelse (3)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
FC Storebælt (2)
Sorø Freja (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Herlufsholm GF (1)
Næstved I.F. (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Næstved I.F. (2)
Herlufsholm GF (3)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Sorø Freja (3)
FC Storebælt (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Sorø Freja (2)
B. 73, Slagelse (4)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Oversidder
FC Storebælt (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
B. 73, Slagelse (2)
Karrebæk IF
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
B. 73, Slagelse (3)
Næstved I.F. (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
Sorø Freja (1)
Karrebæk IF
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
Herlufsholm GF (1)
FC Storebælt (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
Herlufsholm GF (3)
B. 73, Slagelse (4)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
Sorø Freja (3)
Næstved I.F. (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
FC Storebælt (1)
Sorø Freja (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Herlufsholm GF (3)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Næstved I.F. (1)
B. 73, Slagelse (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Sorø Freja (1)
B. 73, Slagelse (3)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
FC Storebælt (2)
B. 73, Slagelse (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Karrebæk IF
Herlufsholm GF (1)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Næstved I.F. (2)
Sorø Freja (2)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
B. 73, Slagelse (4)
Sorø Freja (3)
U7 drenge 3:3 (18) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:00
Sorø Freja
Holmegaard GB
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Sorø Freja (2)
Raklev GI (2)
Ungdomspokalen U19 Piger (06-07-08) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Sorø Freja (2)
Slagelse B&I (Liga 1)
Ungdomspokalen U17 Drenge (08) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. aug
17:30
Sorø Freja
Benløse IF
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Sorø Freja
Herlufsholm GF
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:15
Sorø Freja
Holbæk B&I (1)
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Sorø Freja
Greve Fodbold
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Sorø Freja
Herlufsholm GF
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:45
Sorø Freja
Eggeslevmagle FK
Serie 4 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Sorø Freja
LUIF/B1938
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Sorø Freja
Roskilde Pigefodbold
U19 Piger 2 (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Sorø Freja
Ejby IF Fodbold
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
13. sep
17:30
Sorø Freja
Dianalund IF
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Sorø Freja
Benløse IF
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Sorø Freja
Køge BK
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Sorø Freja
Ringsted IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|