Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
18:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Holmegaard GB
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening (2)
B. 73, Slagelse (2)
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
ØUB
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
B. 73, Slagelse
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Taastrup FC
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Nykøbing FC
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Herlufsholm GF
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Skælskør B&I
Vetterslev-Høm GF
Serie 4 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Høng GF
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Skælskør B&I
Høng GF
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Vindinge IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Sorø Freja
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
KFUM BK, Roskilde
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Holbæk B&I
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Oversidder
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Greve Fodbold
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Ørslev GIF (V)
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Skælskør B&I
Lynge-Broby IF
Serie 4 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Årby GI
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Skælskør B&I
Holbæk B&I
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Herlufsholm GF
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Køge BK
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|