Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Karlslunde IF
Oversidder
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Greve Fodbold
Oversidder
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Ishøj IF
Taastrup FC
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Karlslunde IF (2)
Tune IF (1)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:20
Karlslunde IF (1)
Oversidder
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:20
Taastrup FC
Ishøj IF
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:20
Oversidder
Gevninge IF
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:20
B. 73, Slagelse
Karlslunde IF
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:40
Oversidder
Oversidder
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:40
Oversidder
Greve Fodbold
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:40
Tune IF (1)
Karlslunde IF (1)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:40
Taastrup FC
Karlslunde IF (2)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Oversidder
Taastrup FC
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Ishøj IF
Karlslunde IF (2)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Gevninge IF
B. 73, Slagelse
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Karlslunde IF
Greve Fodbold
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Karlslunde IF
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:20
Oversidder
B. 73, Slagelse
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:20
Oversidder
Oversidder
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:20
Karlslunde IF (1)
Taastrup FC
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:20
Taastrup FC
Tune IF (1)
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:40
Karlslunde IF (2)
Oversidder
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:40
Karlslunde IF (1)
Ishøj IF
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:40
Greve Fodbold
Gevninge IF
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:40
Oversidder
Karlslunde IF
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Oversidder
Gevninge IF
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
U8 drenge 5:5 (17) 1 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Tune IF (1)
Oversidder
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Taastrup FC
Taastrup FC
U8 drenge 5:5 (17) 2 - 17. august Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Karlslunde IF
Lynge-Broby IF
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Karlslunde IF
Brøndby Strand IK
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Karlslunde IF (18)
Lejerbo BK (33)
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Karlslunde IF
B 1908
Herre-DS 2024-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
Karlslunde IF
FC Lejre
Serie 4 - Efterår Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Karlslunde IF
Oversidder
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Karlslunde IF
Ølstykke FC
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Karlslunde IF
Køge Nord FC
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Karlslunde IF
FC Hornsherred
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:30
Karlslunde IF
Oversidder
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Vindinge IF
Karlslunde IF
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Køge BK (1)
Avedøre IF
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Oversidder
Køge BK (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Avedøre IF
Vindinge IF
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Karlslunde IF
Holbæk B&I
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Karlslunde IF
Køge BK (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Oversidder
Køge BK (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Avedøre IF
Karlslunde IF
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Vindinge IF
Oversidder
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Køge BK (2)
Køge BK (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Karlslunde IF
Oversidder
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:05
Køge BK (2)
Avedøre IF
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:05
Køge BK (1)
Vindinge IF
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Karlslunde IF
Hvalsø IF
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:45
Karlslunde IF
Sorø Freja
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Karlslunde IF (1)
FC Ypsilon
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Karlslunde IF
FC Lejre
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Karlslunde IF
Greve Fodbold (2)
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Karlslunde IF
FC Falster
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Karlslunde IF (2)
Roskilde Boldklub
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Karlslunde IF
SIF Oldboys/Girls
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:00
Karlslunde IF
Køge Nord FC
Serie 4 - Efterår Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Karlslunde IF
Nykøbing FC
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
Karlslunde IF
Slagelse B&I
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Karlslunde IF
Næstved I.F.
Herre-DS 2024-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Karlslunde IF
Fløng-Hedehusene
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:30
Karlslunde IF
Torslunde-Ishøj IF (1)
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Karlslunde IF
BK Avarta
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
Karlslunde IF
Havdrup Fodbold
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:30
Karlslunde IF
Taastrup FC
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
Karlslunde IF
Solrød FC
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Karlslunde IF (1)
Himmelev-Veddelev BK
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Karlslunde IF
KFUM BK, Roskilde
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Karlslunde IF
Vindinge IF
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
15:00
Karlslunde IF
Bagsværd BK (2)
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 2
|