Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Hundested IK
6
FC Rudersdal
3
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:30
Hundested IK
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Hundested IK
Ølstykke FC
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Hundested IK
Allerød Fodbold Klub
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
10:00
Frederiksværk Skole - Enghave
Hundested Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
10:00
Melby Skole
Skolen ved Havet
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
11:00
Frederiksværk Skole - Enghave
Melby Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
11:00
Hundested Skole
Skolen ved Havet
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
12:00
Skolen ved Havet
Frederiksværk Skole - Enghave
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
12:00
Hundested Skole
Melby Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Hundested IK
Virum-Sorgenfri
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hundested IK
IF Bytoften
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:45
Hundested IK
BSF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Hundested IK
Slangerup & Omegn IF
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Hundested IK
Hillerød Fodbold
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Hundested IK
Melby-Liseleje IF
Serie 4 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Hundested IK
Hareskov IF
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
Hundested IK
Brødeskov IF
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hundested IK
Hareskov IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Hundested IK
Frederiksværk Fodbold Klub
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Hundested IK
Hørsholm-Usserød IK
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Hundested IK
Bagsværd BK
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Hundested IK
Hørsholm-Usserød IK
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Hundested IK
Hillerød Fodbold
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Hundested IK
BK Avarta
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Hundested IK
Lundtofte Boldklub
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Hundested IK
IF Skjold Birkerød
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Hundested IK
VTF (Vejby/Tisvilde)
Serie 4 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Hundested IK
Slangerup & Omegn IF
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Hundested IK
Ejby IF 1968
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|