Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
10:00
Hviding IF (U5)
Hviding IF
U6 Drenge (2019) 3:3 - 18. aug Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Ribe BK (1)
Gredstedbro B
U7 Drenge (2018) 3:3 - 18. aug Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Ribe BK (2)
Løgum IF
U7 Drenge (2018) 3:3 - 18. aug Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:15
Højer IF
Ribe BK (3)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 18. aug Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:15
Gredstedbro B
Hviding IF
U7 Drenge (2018) 3:3 - 18. aug Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:15
Ribe BK
Løgum IF
U6 Drenge (2019) 3:3 - 18. aug Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Gredstedbro B
Hviding IF (U5)
U6 Drenge (2019) 3:3 - 18. aug Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Løgum IF
Ribe BK (1)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 18. aug Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Højer IF
Ribe BK (2)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 18. aug Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:45
Ribe BK (3)
Hviding IF
U7 Drenge (2018) 3:3 - 18. aug Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:45
Gredstedbro B
Løgum IF
U7 Drenge (2018) 3:3 - 18. aug Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:45
Hviding IF
Ribe BK
U6 Drenge (2019) 3:3 - 18. aug Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Løgum IF
Gredstedbro B
U6 Drenge (2019) 3:3 - 18. aug Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Ribe BK (1)
Højer IF
U7 Drenge (2018) 3:3 - 18. aug Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Hviding IF
Ribe BK (2)
U7 Drenge (2018) 3:3 - 18. aug Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Ribe BK (3)
Gredstedbro B
U7 Drenge (2018) 3:3 - 18. aug Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Ribe BK
Hviding IF (U5)
U6 Drenge (2019) 3:3 - 18. aug Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Løgum IF
Hviding IF
U6 Drenge (2019) 3:3 - 18. aug Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:45
Gredstedbro B
Ribe BK
U6 Drenge (2019) 3:3 - 18. aug Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Hviding IF/Kvik 70
Jernved IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Hviding IF
Oversidder
U10 Drenge C1 (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Hviding IF/Ribe BK
Bramming B
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 264
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hviding IF
Tjæreborg IF
U8 Drenge C2 (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Hviding IF
Oversidder
U8 Piger (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Hviding IF
Ribe BK
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 337
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Hviding IF
Sommersted IF
U9 Drenge C2 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
Hviding IF
Varnæs/Bovrup IF
U11 Drenge C2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
30. aug
17:30
Hviding-Øster Vedsted IF
Oversidder
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 481
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Hviding IF/Kvik 70
Løgum IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:30
Hviding IF/Kvik 70
Skærbæk B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 169
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:15
Hviding IF
Bramming B
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 337
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Hviding IF/Kvik 70
Højer IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Hviding IF
Agerskov S
U11 Drenge C2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Hviding IF
Holbøl IF
U10 Drenge C1 (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Hviding IF/Kvik 70
Abild IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 169
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hviding IF
Gredstedbro B
U8 Drenge C2 (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hviding IF
Toftlund IF
U8 Piger (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
Hviding IF (L3/337)
FC Sønderborg (L2/318)
U19 Drenge/11:11 (2006-07) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:30
Hviding IF
Rødekro IF
U10 Drenge C1 (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 141
|