Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:00
Brønderslev IF
Nørresundby FB
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 931
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Brønderslev IF
Vraa/Børglum IF/Poulstrup
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 651
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Brønderslev IF
Skibsby-Højene IF
U11 Piger A (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Brønderslev IF
Gug B
U11 Drenge A2 (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Brønderslev IF
Frederikshavn fI
U13 Drenge Liga 2B (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 721
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:30
Brønderslev IF
Nørresundby FB
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 621
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Brønderslev IF
Oversidder
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 791
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Brønderslev IF
Hjørring FK
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 521
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Brønderslev IF
Gug B
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Brønderslev IF
Nørresundby FB
UDS
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
Brønderslev IF
Skibsby-Højene IF
UDS
U17 Piger Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 831
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
Brønderslev IF
IF Skjold Sæby
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 535
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
Brønderslev IF
Svenstrup-Godthåb IF
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Jerslev/Sterup IF
Brønderslev IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Tårs/Ugilt IF
DHF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:10
DHF
Jerslev/Sterup IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:10
Brønderslev IF
Tårs/Ugilt IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Brønderslev IF
IF Fremad Nørhalne
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Brønderslev IF
Saltum IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Brønderslev IF
ØVI/TTB
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 485
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Brønderslev IF
Hjørring IF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
Brønderslev IF
FC Thy Piger
U15 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 871
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Brønderslev IF
Bangsbo Freja
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 92
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Brønderslev IF
Aabybro IF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Brønderslev IF
Aabybro IF
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Brønderslev IF (2)
Nørresundby FB
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Brønderslev IF (1)
Aalborg KFUM
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Brønderslev IF
Hjørring FK
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 535
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Brønderslev IF
Frederikshavn fI
Kvinder C1 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Brønderslev IF
Hjørring FK
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 461
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Brønderslev IF
Øster Brønderslev IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Brønderslev IF
IF Skjold Sæby
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 931
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Brønderslev IF
Dronninglund IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Brønderslev IF
Holtet IF (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Brønderslev IF
RKG
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Brønderslev IF
Oversidder
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Brønderslev IF
Klokkerholm IF
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 791
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Brønderslev IF
Ingstrup Efterskoles IF
U17 Piger Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 831
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Brønderslev IF
Team Østvendsyssel
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 261
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Brønderslev IF
Fjerritslev IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Brønderslev IF
Støvring IF
U11 Piger A (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Brønderslev IF
Oversidder
U11 Drenge A2 (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Brønderslev IF
Aalborg Freja
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Aalborg Freja
St. Restrup IF (2)
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Brønderslev IF
Team Østvendsyssel
U13 Drenge Liga 2B (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 721
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:20
St. Restrup IF (2)
Brønderslev IF
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Vraa/Børglum IF
Brønderslev IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
HB/GVL
Jetsmark IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Brønderslev IF
Nibe BK
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Brønderslev IF
Aalborg KFUM
U8 Piger C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 203
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Lundergård IU
Asaa B
U8 Piger C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 203
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Svenstrup-Godthåb IF
Sindal IF
U8 Piger C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 203
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Aalborg KFUM
Lundergård IU
U8 Piger C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 203
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:40
Jetsmark IF
Vraa/Børglum IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:40
Bagterp IF
HB/GVL
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Asaa B
Svenstrup-Godthåb IF
U8 Piger C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 203
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Sindal IF
Brønderslev IF
U8 Piger C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 203
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:20
Brønderslev IF
Bagterp IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Brønderslev IF
Oversidder
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 461
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Brønderslev IF
Aalborg Freja
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 931
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Brønderslev IF
Team Østvendsyssel
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Brønderslev IF
Vraa/Børglum IF
U15 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 871
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Brønderslev IF
Fjerritslev IF
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 672
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Brønderslev IF
GVL Løkken (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Brønderslev IF
Aabybro IF (2)
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Brønderslev IF (1)
St. Restrup IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Brønderslev IF
Østervraa IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Brønderslev IF
Hjørring FK
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 485
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Brønderslev IF (2)
FK Alliancen
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Brønderslev IF
Lundergård IU
Kvinder C1 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Brønderslev IF
IF Skjold Sæby
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 92
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Brønderslev IF
Hjørring FK (2)
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 651
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:30
Brønderslev IF
Aalborg Chang
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Brønderslev IF
Svenstrup-Godthåb IF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:30
Brønderslev IF
Aabybro IF
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 621
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Brønderslev IF
Gug B
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Brønderslev IF
Vodskov IF
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 791
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Brønderslev IF
Team Østvendsyssel
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 521
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Brønderslev IF
Fortuna Hjørring
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 261
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Brønderslev IF
Aalborg KFUM
U17 Piger Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 831
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Brønderslev IF
Tornby IF
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Brønderslev IF
Hjørring AIK Frem
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Brønderslev IF
Jetsmark IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Brønderslev IF
IF Fremad Nørhalne (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Brønderslev IF (2)
Dronninglund IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Brønderslev IF
Nibe BK/Skalborg SK
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 261
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Brønderslev IF (1)
Aabybro IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Brønderslev IF
Frederikshavn fI
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 651
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:30
Brønderslev IF
AaB
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Brønderslev IF
Skibsby-Højene IF
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Brønderslev IF
Frederikshavn fI
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 621
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Brønderslev IF
AaB
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 261
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fortuna Hjørring
Tårs/Ugilt IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Lundergård IU
Brønderslev IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Brønderslev IF
Kvik/Aalestrup IF
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:40
Bagterp IF
Fortuna Hjørring
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:40
Tårs/Ugilt IF
Lundergård IU
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:20
Brønderslev IF
Bagterp IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 161
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Brønderslev IF
Team Horne-Hirtshals
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 521
|
|||||||||||||||||||
15. sep
15:00
Brønderslev IF
Vodskov IF
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 535
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Brønderslev IF
FK Alliancen
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 672
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Brønderslev IF
Fortuna Hjørring
Kvinder C1 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Brønderslev IF
Hundelev B
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 11
|