Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
09:30
Sjørring B
Hanstholm IF
U11 Piger C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 173
|
|||||||||||||||||||
17. aug
09:45
Sjørring B
Nors/Hillerslev
U9 Drenge B2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 72
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
09:45
Sjørring B (1)
HVA Sydthy
U8 Drenge B2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:45
Sjørring/Koldby Hørdum
MorsØ FC (1)
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:45
Sjørring/Koldby/Hørdum
Oversidder
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:45
Sjørring/Koldby/Hørdum
Fursund IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Sjørring B
HVA Sydthy
U10 Drenge B1 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Sjørring B
4
Thyholm IF
2
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 776
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:45
Sjørring B
Oversidder
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Sjørring B
Skive IK (2)
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 324
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
Sjørring B (1)
Oversidder
U8 Drenge B2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
FC Thy Piger
Sydmors/Nordvestmors
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 884
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Sjørring B
Klitmøller IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
24. aug
16:00
Sjørring B
Thisted FC (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
Sjørring B (1)
MorsØ FC
U8 Drenge B2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
FC Thy Piger
Fortuna Hjørring
U14 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 921
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
FC Thy Piger
Oversidder
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 843
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Sjørring B
Nors /Hillerslev
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 324
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
FC Thy Piger
Fortuna Hjørring
U15 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 871
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Sjørring B
FS Midtthy
U9 Drenge B2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 72
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Sjørring B
Thisted FC
U11 Piger C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 173
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Sjørring B
Koldby/Hørdum IF
U10 Drenge B1 (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Sjørring B (2)
Oversidder
U8 Drenge B2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Sjørring B
Højslev Station IF
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 324
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Sjørring B
Borbjerg Skave Fodbold
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 776
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Sjørring B
MorsØ FC
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Sjørring B
Koldby/Hørdum IF (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Sjørring B
Tjele Vest Sport
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Sjørring/Koldby/Hørdum
Hanstholm IF
U12 Drenge C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Sjørring B
HVA Sydthy
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Sjørring/Koldby/Hørdum
MorsØ FC
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Sjørring B
Koldby/Hørdum IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
FC Thy Piger (L2/871)
Viborg Q (L2874)
U15 Piger/11:11 (2010) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|