Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
19:00
Stavtrup IF
ASA, Aarhus (2)
ØOB Oldboys 35 år 11:11 Efterår 24 Kreds 4
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Stavtrup IF
Fuglebakken KFUM
UDS
ØOB Oldboys 55 år 7:7 Efterår 24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:15
Stavtrup IF
IF Mols
U12 Drenge B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Stavtrup IF
Lystrup IF
U12 Drenge C2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Stavtrup IF
Galten FS
ØOB Oldboys 50 år 11:11 Efterår 24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
Stavtrup IF
FC Horsens (U13 Piger)
U12 Drenge B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
09:30
Stavtrup IF
IF Lyseng
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
24. aug
09:30
AIA/Tranbjerg
Hørning IF
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Lystrup IF
IVF, Århus
U11 Piger C (2014) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 167
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Fuglebakken KFUM
Stavtrup IF
U11 Piger C (2014) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 167
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:10
IF Lyseng
AIA/Tranbjerg
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:10
Hørning IF
TMG
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Stavtrup IF
Lystrup IF
U11 Piger C (2014) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 167
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
IVF, Århus
Fuglebakken KFUM
U11 Piger C (2014) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 167
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:50
TMG
Stavtrup IF
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Stavtrup IF
Horsens Nord
U11 Drenge B2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Stavtrup IF
Hørning IF
U10 Drenge A2 (2015) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Harlev IK
IF Lyseng
U10 Drenge A2 (2015) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:40
Hørning IF
Harlev IK
U10 Drenge A2 (2015) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:40
IF Lyseng
TMG
U10 Drenge A2 (2015) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:20
TMG
Stavtrup IF
U10 Drenge A2 (2015) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Stavtrup IF
Fuglebakken KFUM (6)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:45
Stavtrup/Viby
Stjær B
U14 Drenge C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Stavtrup IF
FC Aarhus Syd
ØOB Oldboys 65 år 7:7 Efterår 24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:15
Stavtrup/Viby
FC Århus Syd
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Stavtrup IF
Galten FS
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:45
Stavtrup IF
JAI, Aarhus (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
28. aug
10:00
Højvangskolen
Skåde Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Midtjylland Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
28. aug
11:05
Skåde Skole
Kragelundskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Midtjylland Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
28. aug
12:10
Kragelundskolen
Højvangskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Midtjylland Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:45
Stavtrup IF
Harlev IK
U14 Piger C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Stavtrup IF
IF Lyseng
U15 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 875
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Stavtrup IF
FC Aarhus Syd
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 300
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Stavtrup/Viby
IF Lyseng
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Stavtrup IF
Funder GF
U11 Drenge B2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:15
Stavtrup IF
FC Skanderborg
U12 Drenge B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Stavtrup/Viby
IF Lyseng
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 529
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Stavtrup IF
Aabyhøj IF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:15
Stavtrup IF
Aabyhøj IF
U12 Drenge B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:15
Stavtrup IF
ASA, Aarhus
U11 Drenge A2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Stavtrup IF
FC Skanderborg
ØOB Oldboys 35 år 11:11 Efterår 24 Kreds 4
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Stavtrup IF
VSK Aarhus
ØOB Oldboys 55 år 7:7 Efterår 24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:45
Stavtrup IF
Resenbro UIF
U13 Piger C (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Stavtrup IF
Odder IGF
ØOB Oldboys 50 år 11:11 Efterår 24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Stavtrup IF
Hasle B
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 300
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:15
Stavtrup IF
AGF, Aarhus
U12 Drenge B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Stavtrup IF
Prügelknabe IK
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:00
Stavtrup IF
ACFC
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:15
Stavtrup IF
FC Langelinie
U12 Drenge C2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:30
Stavtrup IF
Grenaa IF
U15 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 875
|
|||||||||||||||||||
09. sep
17:15
Stavtrup IF
BK 22
U14 Piger C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Stavtrup IF
Aabyhøj IF
ØOB Oldboys 55 år 7:7 Efterår 24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:15
Stavtrup IF
BMI
ØOB Oldboys 35 år 11:11 Efterår 24 Kreds 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Stavtrup/Viby
Skødstrup SF
U14 Drenge C (2011) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:15
Stavtrup IF
IF Lyseng
ØOB Oldboys 50 år 11:11 Efterår 24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:00
Stavtrup IF
Nørager B
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Stavtrup/Viby
Hammel GF
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 529
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Stavtrup IF
Aabyhøj IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:15
Stavtrup IF
Fuglebakken KFUM
ØOB Oldboys 65 år 7:7 Efterår 24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Stavtrup IF
Hørning IF
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 300
|