Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. jul
18:00
Ørslevkloster IF (3)
Roslev IK (1)
Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
29. jul
18:00
Skive IK (6)
Viborg FF (1)
ANN
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. jul
18:00
Skive IK (7)
Viborg FF (2)
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. jul
19:45
Højslev Station IF
Prügelknabe IK (1)
ANN
Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
29. jul
19:45
Højslev Station IF (10)
Prügelknabe IK (1)
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
30. jul
18:00
Ørslevkloster IF (1)
Kvik IF (2)
Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. jul
18:00
Skive IK (2)
Viborg FF (2)
Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:45
Højslev Station IF (1)
Ulbjerg IF (1)
Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
31. jul
18:00
Ørslevkloster IF
Viborg FF (3)
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
31. jul
19:45
Roslev IK (2)
Prügelknabe IK (2)
Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
31. jul
19:45
Højslev Station IF
Skive IK
ANN
U19 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
31. jul
19:45
Højslev Station IF (11)
Skive IK (8)
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. aug
18:00
Ørslevkloster IF (2)
Viborg FF (3)
Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. aug
18:00
Ulbjerg IF (2)
Kvik IF (3)
Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:45
Højslev Station IF
Skive IK (3)
ANN
U19 Drenge Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. aug
19:45
Højslev Station IF (2)
Skive IK (3)
Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
02. aug
18:00
Højslev Station IF
Ørslevkloster IF
M+40 A/B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
02. aug
18:00
Ulbjerg IF
Mønsted IF
M+40 A/B 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:30
Ørslevkloster IF (4)
Roslev IK (3)
Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:30
Skive IK
Viborg FF
Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
Ørslevkloster IF (3)
Kvik IF (4)
ANN
Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
Højslev Station IF
Ulbjerg IF
Herre Serie 3 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:30
Ørslevkloster IF
Kvik IF
Herre Serie 4 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:30
Skive IK (10)
Viborg FF (5)
ANN
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:30
Højslev Station IF (12)
Prügelknabe IK (2)
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:30
Skive IK (9)
Viborg FF (4)
Herre Serie 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:00
Højslev Station IF (2)
Team Viborg
U13 Piger C (12) 8:8 Efterår 2024 Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:15
Højslev Station IF
Vejrumbro B (2)
Herre C (+16) 7:7 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:00
Højslev Station IF (1)
Kvik/Aalestrup IF
U13 Piger C (12) 8:8 Efterår 2024 Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Højslev Station IF
Rønbjerg IF
Kvinde C2 (+15) 7:7 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:00
Højslev Station IF
Skive IK
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:45
Højslev Station IF
KLG
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Højslev Station IF
Viborg FF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 52
|