Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. jan
11:45
Årslev BK (1)
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. jan
11:52
Søhus Stige
Tarup/Paarup IF (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. jan
11:59
FC Østfyn
6
Nyborg G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:06
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:13
FC Østfyn
Årslev BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:20
Nyborg G & IF
3
Tarup/Paarup IF (3)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:27
Årslev BK (1)
Søhus Stige
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:34
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
2
Nyborg G & IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:41
Tarup/Paarup IF (3)
0
FC Østfyn
2
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:48
Nyborg G & IF
Årslev BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:55
Søhus Stige
FC Østfyn
|
|||||||||||||||||||
14. jan
13:02
Årslev BK (1)
Tarup/Paarup IF (3)
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. jan
13:09
FC Østfyn
2
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
14. jan
13:16
Nyborg G & IF
Søhus Stige
|
|||||||||||||||||||
14. jan
13:23
Tarup/Paarup IF (3)
2
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
27. jan
09:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
1
Årslev BK (1)
4
|
|||||||||||||||||||
27. jan
09:37
Tarup/Paarup IF (3)
Søhus Stige
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. jan
09:44
Nyborg G & IF
1
FC Østfyn
2
|
|||||||||||||||||||
27. jan
09:51
Søhus Stige
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. jan
09:58
Årslev BK (1)
2
FC Østfyn
3
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:05
Tarup/Paarup IF (3)
1
Nyborg G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:12
Søhus Stige
Årslev BK (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:19
Nyborg G & IF
1
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:26
FC Østfyn
2
Tarup/Paarup IF (3)
1
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:33
Årslev BK (1)
4
Nyborg G & IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:40
FC Østfyn
Søhus Stige
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:47
Tarup/Paarup IF (3)
0
Årslev BK (1)
6
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:54
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
1
FC Østfyn
2
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:01
Søhus Stige
Nyborg G & IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:08
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
2
Tarup/Paarup IF (3)
0
|
270124: Afbud Søhus/Stige
Nr. 1 til finalestævnet lørdag den 3. februar 2024 i Nyborg hallerne.