Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. apr
18:30
Hårlev BK
3
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:45
FC Nakskov
2
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
10:00
B. 73, Slagelse
2
Køge Nord FC
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
8
B. 73, Slagelse
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Køge BK
0
FC Nakskov
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr
17:45
Køge Nord FC
6
Hårlev BK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Køge BK
0
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
10
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
FC Nakskov
0
Køge Nord FC
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Hårlev BK
B. 73, Slagelse
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Køge BK
0
Køge Nord FC
8
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Hårlev BK
3
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
B. 73, Slagelse
FC Nakskov
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
4
Køge Nord FC
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
FC Nakskov
Hårlev BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Køge BK
B. 73, Slagelse
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Køge Nord FC
7
B. 73, Slagelse
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
FC Nakskov
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Hårlev BK
0
Køge Nord FC
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
FC Nakskov
2
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
B. 73, Slagelse
2
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
5
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:45
Køge Nord FC
FC Nakskov
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Køge BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
B. 73, Slagelse
Hårlev BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FC Nakskov
B. 73, Slagelse
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
4
Hårlev BK
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Køge Nord FC
Køge BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Køge BK
0
Hårlev BK
7
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Køge Nord FC
4
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
4
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
B. 73, Slagelse
Køge BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
FC Nakskov
1
Hårlev BK
2
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2