Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. nov 2023
17:00
Skjold
4
KB
1
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
Brønshøj/Fix
10
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
Union
3
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
13:30
Oversidder
B 1908
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
14:00
Fremad Amager
4
Østerbro IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2023
17:45
KB
1
Union
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:00
FA 2000
2
Skjold
4
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:00
B 1908
3
Brønshøj/Fix
8
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
14:15
BK Friheden
7
Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
Østerbro IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2023
17:45
KB
5
FA 2000
4
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:45
Skjold
B 1908
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
12:00
Union
6
Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
13:30
Brønshøj/Fix
2
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
16:00
Oversidder
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:00
FA 2000
1
Union
7
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:00
Fremad Amager
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
B 1908
4
KB
1
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:15
BK Friheden
Brønshøj/Fix
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:00
Østerbro IF
4
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
31. jan
23:59
Union
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
FA 2000
1
B 1908
4
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
Brønshøj/Fix
2
Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:00
KB
3
Østerbro IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:30
Skjold
2
BK Friheden
0
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:00
Oversidder
Brønshøj/Fix
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:00
B 1908
3
Union
4
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:00
Fremad Amager
2
Skjold
5
|
|||||||||||||||||||
25. feb
13:30
Østerbro IF
4
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
01. mar
17:45
KB
13
Fremad Amager
2
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:00
FA 2000
3
BK Friheden
3
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:00
Union
10
Brønshøj/Fix
1
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
B 1908
3
Østerbro IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:30
Skjold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:00
Brønshøj/Fix
2
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:00
Fremad Amager
3
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:00
Union
3
Østerbro IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:15
BK Friheden
5
B 1908
1
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:30
Oversidder
KB
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
KB
2
Brønshøj/Fix
3
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
FA 2000
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
B 1908
4
Fremad Amager
1
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Skjold
1
Union
0
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
Østerbro IF
3
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
23. mar
09:30
BK Friheden
2
KB
4
|