Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
22:00
Ørestad IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:30
FA 2000 10
4
HB 11
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
20:45
Vanløse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
18:00
Østerbro IF 4
8
Jægersborg BK
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
AB Tårnby
2
Fremad Valby 6
8
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:30
Oversidder
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
Oversidder
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:30
Jægersborg BK
1
FA 2000 10
12
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:30
Fremad Valby 6
3
Østerbro IF 4
4
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:45
HB 11
11
Ørestad IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
AB Tårnby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Jægersborg BK
2
Fremad Valby 6
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Østerbro IF 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:35
FA 2000 10
10
Ørestad IF
5
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:30
Oversidder
Jægersborg BK
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:45
Vanløse
0
HB 11
7
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Oversidder
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:15
Fremad Valby 6
7
FA 2000 10
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:30
HB 11
5
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:30
Ørestad IF
3
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Østerbro IF 4
2
HB 11
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:45
AB Tårnby
2
Ørestad IF
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
Fremad Valby 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
FA 2000 10
4
Vanløse
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Jægersborg BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:30
Oversidder
FA 2000 10
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:45
Vanløse
1
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Oversidder
Fremad Valby 6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
Ørestad IF
4
Østerbro IF 4
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
HB 11
16
Jægersborg BK
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
FA 2000 10
0
AB Tårnby
11
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Fremad Valby 6
2
HB 11
0
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Østerbro IF 4
3
Vanløse
4
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
Jægersborg BK
2
Ørestad IF
10
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:45
Vanløse
2
Jægersborg BK
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
FA 2000 10
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:45
AB Tårnby
2
Østerbro IF 4
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
Ørestad IF
4
Fremad Valby 6
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
HB 11
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
AB Tårnby
2
Jægersborg BK
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Oversidder
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Oversidder
HB 11
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Østerbro IF 4
FA 2000 10
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Fremad Valby 6
5
Vanløse
2
|
Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned