Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2023
14:00
Gilleleje FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
15:30
Nivå-Kokkedal FK
2
Fredensborg BI
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
12:45
Brødeskov IF (1)
3
Helsingør IF Fodbold (2)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
14:00
Fremtidens Unge
3
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
15:00
Snekkersten IF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2023
12:00
Hornbæk IF
8
Fremtidens Unge
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
11:00
Oversidder
Snekkersten IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
11:00
Fredensborg BI
2
Gilleleje FK
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
11:00
Oversidder
Brødeskov IF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
14:00
Helsingør IF Fodbold (2)
5
Tikøb IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:15
FC Rudersdal
1
Nivå-Kokkedal FK
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2023
18:30
Oversidder
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
14:00
Gilleleje FK
6
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
15:30
Nivå-Kokkedal FK
1
Hornbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
16:00
Tikøb IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
14:00
Fremtidens Unge
4
Helsingør IF Fodbold (2)
6
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
14:00
Helsingør IF Fodbold (2)
1
Nivå-Kokkedal FK
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
16:00
Hornbæk IF
4
Gilleleje FK
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
11:00
Oversidder
Fremtidens Unge
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
14:30
Brødeskov IF (1)
0
Tikøb IF
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:30
FC Rudersdal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Fredensborg BI
1
Snekkersten IF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
18:30
Oversidder
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
14:00
Gilleleje FK
1
Helsingør IF Fodbold (2)
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
15:30
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
14:00
Fremtidens Unge
Brødeskov IF (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
19:00
Fredensborg BI
5
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:30
FC Rudersdal
4
Snekkersten IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
14:00
Helsingør IF Fodbold (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
16:00
Tikøb IF
3
Fremtidens Unge
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
11:00
Brødeskov IF (1)
Nivå-Kokkedal FK
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
11:00
Oversidder
Gilleleje FK
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:30
Hornbæk IF
2
Fredensborg BI
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
19:00
Tikøb IF
1
Snekkersten IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
19:30
Gilleleje FK
Brødeskov IF (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
Fredensborg BI
4
Helsingør IF Fodbold (2)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Tikøb IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
15:00
Snekkersten IF (2)
2
Fremtidens Unge
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:30
FC Rudersdal
2
Hornbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
Snekkersten IF (2)
Brødeskov IF (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
14:00
Hornbæk IF
5
Snekkersten IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
14:00
Helsingør IF Fodbold (2)
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
11:00
Oversidder
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
12:30
Brødeskov IF (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
13:00
Fremtidens Unge
4
Nivå-Kokkedal FK
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
19:00
Tikøb IF
2
Gilleleje FK
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
19:00
Hornbæk IF
1
Helsingør IF Fodbold (2)
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2023
18:30
Oversidder
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
14:00
Gilleleje FK
7
Fremtidens Unge
4
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
11:00
Fredensborg BI
Brødeskov IF (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
18:30
FC Rudersdal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
19:00
Tikøb IF
1
Hornbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
19:00
Snekkersten IF (2)
3
Nivå-Kokkedal FK
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
15:30
Nivå-Kokkedal FK
Gilleleje FK
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:00
Oversidder
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
12:00
Fremtidens Unge
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
12:30
Brødeskov IF (1)
FC Rudersdal
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
15:00
Snekkersten IF (2)
Helsingør IF Fodbold (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
19:00
Tikøb IF
1
Fredensborg BI
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
19:00
Gilleleje FK
1
Snekkersten IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
18:00
FC Rudersdal
4
Tikøb IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2023
18:30
Oversidder
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
14:00
Hornbæk IF
Brødeskov IF (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
Fredensborg BI
2
Fremtidens Unge
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
Helsingør IF Fodbold (2)
Oversidder
|
1/8 dels finaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
Kvartfinaler torsdag den 15. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler søndag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.